Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti milyen módokon vajúdtatok/s...

Ti milyen módokon vajúdtatok/szültetek?

Figyelt kérdés

Nálunk több lehetőség is van. Vajúdni itt nálunk is lehet vízben, labdán, guggolva, feküdve, állva, sétálva stb. Szülni is lehet választható módokon.

Mivel közeleg a nagy nap, érdekelne, hogy Ti milyen módon szültetek/vajúdtatok? Hogy kényelmesebb? Nektek mik váltak be? Esetleg olyan pozíciók, amik akkor éppen nektek maguktól jöttek?

A válaszokat köszönöm! :) 38 hkm.



2013. jan. 1. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én az ágy szélén ültem és ha jött egy fájás, akkor jobbra-balra dölöngéltem és a légzésre koncentráltam. Valahogy ez vált be (1, 2 perces fájásoknál is). Amikor már a szülőszobán feküdtem, akkor nagyon jól esett, maga a jelenléte és az is, hogy borogatott...

Szülni háton szültem, tök jól bele tudtam kapaszkodni a térdembe nyomásnál.

Hallgass az ösztöneidre!!!!!

2013. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!