Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült itt valaki azóta a...

Szült itt valaki azóta a Szent Imre kórházban, amióta új osztályvezető lett?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyot hanyatlott a természetességpártiság? Végre sikerült egy normális nőgyógyászt találni, aki az Imrében dolgozik, de nagyon megrémít, hogy esetleg megkötik a kezét (elsőszülőknél kötelező gátmetszés, háton fekve szülés stb.) :(

2012. nov. 28. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ki lett az oszt.vez? Mi lett Rakoczival?
2012. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, nyugdíjba ment. A SOTE I-es nőiről hoztak új osztályvezetőt (Sziller István), de ugye az I-es nőinek a szemlélete merőben más, mint az Imréé volt azelőtt...
2012. nov. 28. 22:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen. Fél éve szültem. (Egy éve volt a váltás)

Nem tudom, ki az orvosod, de ha ő természetesség párti, akkor azért szülés közben nem fogják "megkötni a kezét".

Nekem be kellett feküdnöm túlhordás miatt, Szillerrel is találkoztam, meg még sok mindenki mással.

Nálam is volt pár "intézkedés", ami régebben nem biztos hogy lett volna, de összességében jól jártam így is.

Nem tudom, lesz-e negyedik gyerekem, de akkor sem fogok váltani, az biztos. :o)

2012. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szülésznő akit én szeretnék kérni h legyen ott, azt mondta hogy próbálnak ugyanolyan természetesek maradni. Csak nem megy be minden egyes szüléshez h van-e gátmetszés.. Ha igen,akkor az gáz lenne..
2012. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 1 hete szültem ott, nekem nem volt gátmetszés pedig első baba.


Kinél fogsz szülni?

2012. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még egyelőre küzdünk a babáért (most derült ki, hogy IR-es vagyok, meg alul működik a pajzsmirigyem), de Dr. Gutmann Orsolya a doktornőm :)
2012. nov. 29. 21:31
 7/12 anonim ***** válasza:
én 5 hete szültem nem volt gátmetszésem. nem ismerem orsolyát csak név alapján, de ha gátvédelempárti akkor nem fog vágni csak ha szükséges nyugi..nekem csak annyi volt hogy szülésznőm mindenképpen kérte vajúdjak otthon amig tudok, mert egyrészről kényelmesebb másrészről x óra múlva sürgetnének bent...10.30tól voltam a szülőszobán, és már kb. 13:00-14:00 óra körül már nyitogatott be egy doki (osztályvezető?) hogy mikor végzünk már...na szval ilyen előfordult..de látod, nekem is kiment és lepattintotta az ürgét hogy ne stresszeljen már..:-)
2012. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
jah és itt nem protokoll a gátmetszés, az Imre pont arról híres, hogy a legkevesebb gátmetszést végzik az országban (ott dolgozó mondta).
2012. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ott szülnék,de el vagyok bizonytalanodva,mert a szülésznőm(akinél már korábban szültem) mondta,hogy egyre inkább meg van kötve a kezük,sokan próbálnak elmenni más kórházba..
2012. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam,(ott dolgozótól) hogy most szépen, szisztematikusan rombolnak le mindent, amit az elmúlt 20 évben felépítettek.-:( Nagyon sajnálom, mert tényleg szuper volt ott szülni. Kétszer is volt szerencsém.
2013. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!