Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál is...

Programozott császárnál is beindul a tej?

Figyelt kérdés
Fogok tudni szoptatni?
2013. jan. 3. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz tudni! Engem pénteken reggel császároztak, vasárnap délután már volt tejem. Pedig csak este 6-kor tehettem mellre először. Most 9 hónapos a kisfiam , és még napi négyszer-ötször szopik! Hajrá! :-)
2013. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
38. héten volt programozottam toxémia miatt. Babát kb. 4-5 órával műtét után adták először oda, majd mindig hozták, ha sírt. Másnap már velem volt végig, amikor csak kérte cicin lehetett. A 3. nap volt a mélypont, amikor végigsírta az éjszakát, végül adtam neki egy két korty forralt vizet. 4. napra lett tej, onnantól szinte simán ment 16 hónapig :)
2013. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 2 programozott császárom volt, mindkettőnél még a kórházban beindult, a 3. napon már tiszta erővel :)

Én rásegítettem egy mellszívóval is, vannak, akik ezt nem javasolják, nekem bevált.

2013. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,nekem a 2.napon lett tejem.
2013. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4.vagyok.én is mellszívóztam a kórházi napok alatt.meglett az eredménye!
2013. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg igen, gyakorlatilag meg annak is van esélye, hogy nem. Én rendesen szültem, mégsem tudtam, mellettem egy császáros kismama szintén nem tudott.
2013. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én császáros voltam, nem nagyon volt tejem, 2 hónapig tudtam szoptatni de azt is úgy hogy kb 20 ml-t tudott enni egyszerre, tápszerrel kellett pótolni az első héttől.
2013. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehezen indul (császár után 6. napon lövellt be), de sok "munkával" és kitartással sikerült elérni, hogy ma már kizárólagosan szoptatom a Babám... 3 hónapos jövő héten.

Gyakori mellretétel, mellszívó! Fárasztó, de megérte!

2013. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem fájásokkal indult a szülés, de elég hamar császár lett belőle, mert farfekvéses volt a Kisfiam. Még így sem indult be a tejem, pedig mindent megtettem, tejserkentők, mellszívó, baba gyakori mellretétele, nagyon akartam, mégsem ment... Szerintem ez változó, egyénfüggő
2013. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!