Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tolófájásoknál ha nyomok,...

A tolófájásoknál ha nyomok, jobban fáj?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.Hát ha őszine akarok lenni akkor azt mondom,hogy nemtudom,nem emlékszem rá.A tolófájások borzasztóan tudnak fájni és olyan ingered van hogy nyomnod kell.nem rémlik,hogy nyomás közben jobban fájt volna.Nekem az játszodott le a fejembe,hogy ott ven bent a manóm ki akar jönni és most nekem kell gyorsan segítenem,hogy minél elöbb kijusson a szülőcsatornából.ez játszodott le bennem igy nyomtam mint őrült.Egy hang nélkül szültem meg,és nagyon boldog voltam.Sok sikert neked is.
2009. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a jó, hogy nyomás alatt nem fáj! Nekem az fájt ahogy a szülésznő tágította a gátat. (masszírozta)
2009. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Épp hogy nyomás közben nem fáj, ha abbahagytam, na akkor fájt piszkosul, nekem a gáttágítás (szülésznő) kifejezetten jól esett, éreztem, hogy úgy könnyebb, kértem is, hogy minden fájásnál csinálja... (Az élmény még friss, 6 napos a baba... :o) De az annyira jó, amikor mondják, hogy már látszik a haja, és akkor, már semmi nem számít, csak az, hogy mindjárt kint van, arra kell gondolni, amit az előttem szóló is írt!
2009. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is fáj.

Inkább olyan, mintha görögdinnyét kakálnál.

Feszít.

Előtte a fájások húzósak, de nekem maga a tolás nem fájt. Csak erőlködni kellett kicsit.

2009. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem nem fájt, az út nehezebb a tolófájásig. nekem szólt az orvosom hogy ne legyek hangos mikor nyomni kell, hogy ne menjen el feleslegesen az erő. igaza volt.
2009. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!