Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hatvanban Dr. Lövey János...

Hatvanban Dr. Lövey János tarifái érdekelnének?

Figyelt kérdés
6 hetes kontrollra mennék hozzá.
2009. aug. 27. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi,hogy nem konkrét választ írok,én a Hajdú Antalhoz jártam,hát meg kérte az árát!Igaz a toppon van,bármikor számíthatok rá.De szülni nem nála szültem.Löveyről annyit hallottam,legalábbis azt mondták akkor nekem,hogy ne menjek hozzá,mert mogorva,nem igazán érdekli őt az Anyuka.Nem tudom nem ismerem,inkább érdeklődj,hátha van vki aki hozzá jár/t és többet tud mondani.Boldog Baba várást! :)
2009. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Én már megszültem,6 hetes kontrollra mennék. Hajdúhoz jártam egy darabig,de nekem meg ö nem jött be! :) Lövey volt bent mikor szültem,és egyáltalán nem mondhatom mogorvának,kellemesen csalódtam benne! De senki nem tudja nekem megmondani,nála mennyi az annyi! :) Amugy Hajdúnál mennyi lenne,azt tudod?
2009. szept. 1. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Jaj bocsi,azt hittem 6 hetes terhes vagy :))) De így már értem. :) Hajdúnál amikor voltam Ő 8000Ft-ot kért el,és képzeld legutóbb (az állam is leesett) 10.000 Ft-ot kért,hát nem sok kellett,hogy megkérdezzem mennyi??!!Ha Őt választottam volna a szülésnél úgy hallottam 80(!) E Ft-ot kért volna,de minimum 50-et. Jó mi? Még jó,hogy nem itt szültem,és jóval olcsóbban "jöttem ki". :) Úgyhogy nem olcsó a Hajdú...Szia!
2009. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!