Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha párom elmondása szerint...

Ha párom elmondása szerint szűkebb a hüvelyem mint a régi "csajainak" akkor az első babám után sem fog változni?

Figyelt kérdés
Szülés így nem lesz nehezebb? Szülés után szerintetek uien szűk marad a hüvelyem vagy másabb lesz?
2009. aug. 27. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek volt ilyen de náluk kicsit zavaró volt szex közben ez a szűk dolog, és a szülése után kicsit tágabb maradt így jobb lett köztük az együttlét.

Neki pl. császár lett a szülésének a vége, de ez alkat kérdése sztem mert csomó olyan nő van még aki nem tágul megfelelően és végül megcsászározzák, függetlenül attól, hogy szex közben szűknek találtatott e :)

Az biztos hogy mindenképp tágul szülés során és egy szült nő már nem olyan mint egy nem szült, szóval valószínűleg neked is tágabb lesz, de van akinél ez észre sem vehető illetve vannak nagyon jó intimtorna gyakorlatok amivel helyreáll minden :)

2009. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szűk maradt a férjem szerint. :)
2009. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közvetlenül szülés után biztos, hogy tágul, de ezt vissza lehet tornázni intimtornával.
2009. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kicsit tagabb lett,de mar tornaztatom hogy vissza alljon!!!:))
2009. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan a férjem szerint.
2009. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!