Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki december második...

Szült valaki december második felében?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Fáj még valami? A babátok hogy viselkedik, mit csinál? Beleszoktatok már a közös életbe? Éjszakázás hogy megy? Mennyit eszik? stb. Írjatok hogy alakultak az első hetek?

Mi tegnap voltunk 3 hetesek. Első baba, úgyhogy minden nagyon új. Túl vagyunk az első ijedelmeken, megtanultunk pelenkázni, öltöztetni, bár ezeket midnig végig üvölti. A fürdetést most már viszont imádja! A gátsebem most már nem fáj 1-2 napja, de eddig rettentő volt. A baba most kezd élénkebb lenni, eddig sokat aludt. Most már nézelődik, viszonylag sokat van fent, az éjszakák is nehezebbek (eddig kerek 3 óránként kelt enni, aztán aludt, pedig sosem keltegettem, magától állt be neki így). Sokat is sír nap közben, de csak azért, hogy karban legyen...ezt pár napja kezdte. Próbáljuk lekötni valahogy, de még nem sok minden érdekli.

Várom a tapasztalatokat! Jó babázást! :)



2013. jan. 7. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Köszi jól vagyunk . Nekünk is első baba kislány . Én simán szültem , most már nem fáj ( én a kórházba átéltem mindent , nem tudtam felkelni) viszont most már tiszta enegria bomba vagyok . Zóra elég nyugis baba . Nekem nem volt fura ez a pelusozás , öltöztöttés ( bölcsis néni vagyok ) , viszont a páromnak igen , ő jobban aggodik , hogy mit hogyan , míg én nem annyira . Napi 2x sétálunk , napközbe csak akkor sír ha éhes vgy álmos . Nagyon jól eszik . Éjjszaka 1 x kell .

Láttom neketek is nagyon jó ez a babázás . Gratuka hozza

2013. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi szerdán leszünk 3hetesek:), elég jó babám van:), nem sír csak akkor ha éhes vagy ha kaki van a pelusban:), éjszaka 2szer kel enni, napközben van h 2órát fenn van akkor nézelődik mosolyog, 5naposan már hangosan kacagott:)!

A gátsebem még elég érzékeny bármit csinálok fáj...nem annyira vészes, de érzem!

Nekünk is első baba és kislány:)!

2013. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!