Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon korai ötlet lenne?

Nagyon korai ötlet lenne?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok a harmadik babámmal, és azon gondolkodtam, hogy össze kellne dobni a kórházi cuccomat, mert a következő két hónapban szobafestét, és átrendezés lesz, illetve szülinap szülinap hátán, és hátha később kapkodni kell.No nem teljesen gondoltam, csak hogy ami megvan bedobom a táskába, letakarom, és szülés előtt mosom csak ki, és nézem át. Én így nyugodtabb lennék, mert tudom, ha később esetleg a férjemre kellene bíznom, ... hát, nem is tudom, nem erőssége a figyelem:-)... De férjem hülyének néz, hogy hová még? Tényleg nagyon zizi vagyok?:-)
2013. jan. 8. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit valóban korai lenne még, de azt hiszem a legfontosabb most az, hogy Te úgy érezd, körülötted minden rendben megy, és mindent megtettél annak érdekében, hogy nyugodt legyél. :)

Egy kalappal!

2013. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha most össze pakolod, az még be büdösödik a kofferba!

Meg ha úgy is ki akarod mosni szúlés előtt, nem mindegy, hogy a szekrényben van a helyén, agy egy másik kupacban letakarva?!

Én nem pakoltam össze előre, mikor jöttek a fájások 10 perc alatt bedobtam a kofferba a 6 bugyit, 4 hálóinget 1 papucsot, Tusfürdő sampon balzsam, fogkefe fogkrém, 1 csomag betét, 2 törölköző, köntös. A konyhából 1 konyharuhába 1 bögre, kés villa kanál, a kamrából 1 üdítő, 1 csomag keksz.

Inkább írj egy listát mit akarsz vinni, az legyen kéznél, akkor nem marad ki semmi, vagy ha úgy adódik, a párod a lista alapján be tudja vinni neked!

2013. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igen, kicsit be vagyok sózva:-)) Na meg félek is, mert az első babám nagyon gyors volt, a második meg sajna császár lett, és úgy tűnik, most is az lesz, hát azt már eldöntöttem, hogy összedobom a cuccokat, de hogy a férjemre, és rátok is hallgassak, egyenlőre csak a szekrénybe, és egy hatalmas betűs lista férjemnek vész esetére:-)))) Mégegyszer mindenkinek köszi!:-)))
2013. jan. 8. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Minek budosodne vajon tiszta roha egy kofferban? Neked budosodik talan a szekrenyben? Es nem mindegy hogy egy kofferben varnak a holmik vagy a szekrenyben, nyilvan a kerdezonek tobb holmija van, mint amit magaval szandekozik vinni.

Szerintem nyugodtan pakold ossze amit akarsz, az en ferjem is olyan mint a tied (az elso gyerekunk szuletese utan egy maxi cosival es egy bundazsakkal erkezett, a babaruhakat amiket osszekeszitettem, otthon felejtette), ha ugy erzed, utana mar kevesebb idod lenne ra. Biztos ugyis ott motoszkalna a fejedben, hogy huu, ezt meg el kell inteznem...sok szerencset!

2013. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked is köszönöm. Igen, már írom a listámat, egyenlőre csak az enyémet,már rájöttem, most hogy beindultam, és amilyen akaratos tudok lenni, addig úgysem nyugszom le, amíg az alap dolgok nem lesznek összekészítve:-)))
2013. jan. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!