Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » érdemes a szülésznőnek utólag...

érdemes a szülésznőnek utólag pénzt adnom, majd a 6 hetes kontrollon ha nem találtam már meg őt a szülés után a kórházban, úgy hogy lehet nem is emlékszik rám?!

Figyelt kérdés

hiába kerestem őt később míg bent voltam nem dolgozott, én meg nem akartam idegen kezébe adni a pénzt..

megtehetem még ezt a kontroll során?

és ha nem emlékszik rám?


hogy járjak el? vagy hagyjam mert már "régen" volt?



2012. dec. 1. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Az az én véleményem, hogy később is, így a kontrolon is odaadhatod, én a dokinak adtam a kontrolon.

Szerintem nem volt az olyan régen, hogy ne emlékezne rá. Illetve tudod milyen jól fog esni neki, hogy gondoltál rá?

Még ha az nem is boríték, hanem egy ajándékcsomag, akkoris nagyon fog örülni neki. Meg már nem is számít rá, hogy így mondjam.

Én adnék utólag is.

2012. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát nem pénzre gondoltam hanem ajándékcsomagra,amúgy nincs az a pénz amivel meghálálhatnám amit ő és a doki tett értem a szülőszobán pedig csak ügyeletesek voltak.

még a nevét sem tudom igazából,majd a dokit akarom megkérdezni hogy ki volt ő aki segített a szülésben ő biztos tudja,és ha nem fog dolgozni akkor megkérhetem szerintetek a dokimat hogy adja neki oda a csomagot?

és persze a dokim is fog kapni pénz a kontrollon,neki szülés után jutott ajándékcsomag.

2012. dec. 1. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!