Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki úgy, hogy már...

Szült valaki úgy, hogy már eleve volt aranyere? Utána jobban kijött? Nagyon fájt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 20:46
 1/7 anonim válasza:
Nekem 6 hónaposan lett külső aranyerem :( Kezelés hatására visszább húzódott, de el nem múlt teljesen, akkor nagyon fájt, menni alig bírtam....Szülés közben újra nagy lett, és fájdalmas, de 2 hét alatt újra rendbe hoztam, bár elég sokat szenvedtem vele... :(
2013. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos már sok éve van, és már 3-szor műtötték is , úgyhogy én pont emiatt császárral fogok szülni.

Szerintem, ha már eleve volt előtte is , akkor a szüléstöl csak sokkal rosszabb lehet...

2013. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

25 éve van aranyerem. 36 éves vagyok. 3x szültem, 2 hétig szülés után iszonyatosan kint volt, kb. mint egy kisebb karfiol, kilógott a fenekemből alulról. Istentelenül fájt + a gátsebem is. De senki, de senki nem mondta, hogy emiatt császározni kellene.

4-es stádiumú volt kb 10 éve már. Műteni kellene, de valahogy mindig elmaradt a műtét.

3. héten szépen, eredeti állapotára visszahúzódott, de addig istentelenül nagy volt, kemény és fájt. Kúp, krém és olyan, mint régen.

Egyébként miért kellene ezért császár?????

4kg feletti babákat szültem mindig nagy fejekkel:)

2013. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem már szülés előtt is volt aranyerem, szülésnél még jobban kijött, az orvos meg is lepődött. Viszont egyáltalán nem gyulladt be és nem is fájt. Szépen visszahúzodott akkorára mint szülés előtt.

2013. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
1. és 3. hozzászóló: mit használtatok, amitől ilyen szépen visszahúzódott? A tünetek alapján nekem is 4- es stádiumú, nem lóg ki, de folyamatosan kinn van.
2013. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobban kijött, de 2 hét után visszahúzódott, azóta nem igazán jött ki. Én rectanal aidet használtam, mert azt terhesség alatt is lehetett.
2013. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hemorid kenőcs nagyon jó, vagy gyógynövényben a Varázsdió.

4.voltam

2013. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!