Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akiknek kijött az aranyere? Mit csináltatok vele? 30hkm

Figyelt kérdés
3napja fürdéskor éreztem hogy mintha valami kis "bogyó" lenne a végbélnyílásomnál, de el is felejtettem megnézni tükörben. Ma hasmenésem volt és elkezdett csípni ott, így eszembejutott és ma megnéztem és szerintem ez tényleg az. Milyen dokinak mondjam, vagy kihez menjek? Amúgy kedden megyek védőnőhöz és dokihoz is. Őket kérdezzem erről? Kicsit ki vagyok akadva mert több ismerősömnek is van aranyere és tudom hogy milyen rossz nekik
2012. júl. 15. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csináltam vele semmit, szülés után szépen elmúlt, pedig mindhárom gyerekemnél előjött ez a probléma. De amint megszülettek, már el is tűnt.
2012. júl. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt pedig nem volt nagy,szóltam a dokinak,és a Reparon kenőcsöt ajánlotta,áldom azt az embert aki kitalálta!

Ha fáj akkor ne várd meg a Keddet,recept nélkül is lehet venni a patikában!

2012. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anita8401 ***** válasza:

A kettesnek igaza van én is így voltam mind a két várandósságommal és nekem is csak a krém segített bár igaz,hogy ettől visszamenni nem fog majd csak szülés után de legalább fájni nem fog :-)) .



19 hetes kismama

2012. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Sperti kenőcs és kúp vált be. Ha csak elkezd kijönni, már kenem, mert kakilásnál nagyon tud fájni, utánna az ülés járás sem kellemes, és van hogy keményebb székletnél vérzik is.

Nagyon sok krém van amivel terhesség alatt is lehet kenni, a sperti ilyen.

Kérdezz majd rá az orvosodnál is!

2012. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!