Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek megkérdezzem?

Szerintetek megkérdezzem?

Figyelt kérdés
Harmadik babámat várom, és nem szeretném ha szülés közben vágnának, szerintem nem repednék, de nincs választott dokim.
2009. aug. 29. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj gátvédelmet. Nem tudom, hogy fogadott szülésznő nélkül is lehet-e, de megkérdezni mindent lehet.
2009. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vágás és repedés nélkül szültem az elsőt. A másodiknál szóltam az ügyeletesnek, hogy az első jól ment, tehát másodjára sem kellene... Nem is kellett :)

SZÓLJ nyugodtan!

2009. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én az épp ügyeletes dokinál szültem az első babám azt mondta csak akkor vág ha kell. Egyébként kellet vágni de mindig úgy voltam vele inkább vágják mint szakadjak

2009. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is az ügyeletes dokinál szültem és gátvédelemmel,igy is kelett egy nagyon picit vágni mert elfogytek a fájások és az utolsó nyomásra meg kelett,hogy szülessen a baba.Azt a korházat kérdezd meg ahol szülni fogsz,biztos vannak szülőszobalátogatások(szinte minden korházban van)ott rákérdezhetsz,hogy itt mi a szokás.kicsit fájdalmasabb gátvédelemmel szülni,és hosszabb ideig is tart,de nagyon gyorsan regenerálodsz.Már másnap konkrétan szaladtam.sok sikert kívánok neked.könnyű és gyors szülést.
2009. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp megpróbbálok így szülni:)
2009. aug. 30. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!