Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kivartatok a 6 hetet szules...

Kivartatok a 6 hetet szules utan? Mennyi ido elteltevel szeretkeztetek a parotokkal szules utan?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
3 hét, és minden ok volt
2009. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
3 hét szintén
2009. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. 3 hete szultem, de azert meg nem kockaztatnek.Valahogy kibirjuk meg par hetig.
2009. aug. 30. 13:00
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha már nem vérzel, és nem váladékozol, lehet szerintem . Mi 4 hetet vártunk, semmi gond nem volt belőle. Természetesen gumit használtunk, mert szoptattam, nem akartam a gyógyszert szedni.
2009. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
6 hét után de kellet 3 hónap mire rende jöttem teljesen.
2009. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Negy hetet varunk. En kulfoldon elek, itt szultem es szo sem volt semmilyen hat hetrol, azt mondtak, hogy a valadekozas megszuneset kell megvarni (akkor is ha ez harom het es akkor is ha nyolc), plusz 2-3 napot, hogy biztosan nem ter-e vissza.

Nekem harom hetesen elmult mindenfele folyasom, egy hetet vartunk meg.

En csak joval szules utan hallottam, hogy Magyarorszagon hat hetes szabaly van, amit furcsanak tartok, mert nem hiszem, hogy minden szult no szerveyete teljesen egysegesen mukodik es ugyanakkor all keszen a szexre...

Le lehet pontozni most engem is, mint a tobbieket, akik kevesebbet irtak, mint hat het, de ettol fuggetlenul nem erzem ugy, hogy tobbet kellene varni, mint amennyit az orvos javasol.

2009. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell lepontozni azt aki nem várta ki a 6 hetet??? Mi 4 hetet tudtunk várni... azt is nehezen! :)
2009. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
5 hetet vártunk. Egyébként nekem is azt mondta a dok, hogyha nincs vérzés,váladékozás, akkor már szabad, mert ismét zárva van a méhszáj és nincs fertőzésveszély. Ja és Magyarországon élek.
2009. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!