Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyiben volt másabb a 3....

Mennyiben volt másabb a 3. császármetszésetek, mint az első 2? Tovább tartott maga a műtét?

Figyelt kérdés
Nekem másodjára már 3/4 órás volt, mert iszonyú összenövéseim voltak. Mikor vizsgálják meg a hegvastagságot, és hogy egyeltalán nem lesz-e baj a 3. babánál? Nagyon félek ettől, de nagyon szeretnénk még egy babát.

2013. jan. 16. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy minél többedik, annál hosszabb ideig tart?

Nekem 2 császármetszésem volt, mindkettő 40-45 perc volt mindennel együtt. Ez soknak számít? Egyébként minden rendben volt, annyi, hogy az első SOS volt, de nem volt semmi gond szerencsére, a második meg 15 óra vajúdás után volt.

2013. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az összenövések miatt tart tovább. Kérdező, az orvostól függ, hogy néz-e egyáltalán, és ha igen, mikor hegvastagságot. Nem akarlak megijeszteni, de semmi nem garantálja, hogy minden rendben fog menni. Azzal az orvossal beszélj, aki az előző császárt csinálta! Ő tudja, milyen állapotban vagy belül. Lehet, hogy minden kockázat nélkül elvállal, de az is lehet, hogy nem ajánlja a következő terhességet, mert veszélyesnek ítéli.
2013. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az első császármetszés sürgősségi, altatásos volt, dokitól tudom, hogy 10 perc alatt kiemelték a kislányomat. Másodjára programozott volt, a kiemelésig telt el háromnegyed óra, az összenövések miatt, majd erre jött rá még az összestoppolás. Nem mondott semmit a doki, hogy nem lehet később gyermeket vállalnom, nem mondta,hogy lenne bármilyen akadálya, de sem azt, hogy legyen nyugodtan. Pont azért kérdeztem, hogy másnak is így volt-e vagy mi volt a különbség az előzőekhez képest, ha volt egyeltalán. Itt már írta valaki, hogy csak ha már kismama a nő, akkor nézik újra a hegvastagságot. Ezt sem tudom, hogy így van-e, sok bennem a kérdés, pont ezért szeretnék tapasztalatokat olvasni :-)
2013. jan. 17. 08:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, második vagyok megint. Ezzel az a baj, hogy minden nő más, és minden császár más. Van, akinek négyet, ötöt is elbír a szervezete, de olyat is ismerek, akinek a második császár után azt mondta az orvos, hogy itt a vége. Úgyhogy csak személyre szabottan tud az orvos tanácsot adni. Mégpedig az az orvos, aki a legutóbbi császárt csinálta.
2013. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 császár volt.Elsőnél semmi gond nem volt,másodiknál nekem is jó sok összenövés,letapadás,emiatt sok vérzés is volt...stb A harmadiknál még több komplikáció volt ,(azért nem írom mert nem akarlak elrémíszteni)de szerintem is alkat függő nem biztos hogy nálad is úgy lenne.Nyilván minél több hasi műtét annál több munka utána.mindenesetre a harmadik után már azt mondta az orvosom ha még egyet bevállalnék már jó előre szóljak mert egész orvos csapatot kéne mozgósítania.Nyilván nem kockáztatok többet.De ha nagyon akarsz harmadikat ez a része semmiféleképp ne tartson vissza,ha csak az orvos konkrétan le nem beszél.
2013. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!!! Nagyon jól esett, hogy így elmagyaráztátok, holott már 2 gyerekem is van, mégsem gondoltam erre ...
2013. jan. 17. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 volt, egyiknél sem volt semmi gond, már a 4.et tervezzük.
2013. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!