Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap csaszaroznak, muszaly...

Holnap csaszaroznak, muszaly mert nem tagulok, milyen? Mikor adjak oda a babat? Mennyit tart kb? irjatok kerlek

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ézéstelenítés volt majdnem egy óra, de én egysedi eset vagyok, maga a császá kb 5 perc mire kiveszik a gyereket aztán még egy negyed óra míg össze raknak. A babát egyből odadják egy pár percre még a műtőben tisztítás után. Majd ha kitoltak a műtőböl kihozzák hozzád és onnantól veled lehet.
2013. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

utána egy napig nem kellemes, konkrétan fáj. Utána simán elviselhető. A babát rögtön azután megkaptam, mind a háromszor, amikor kivették, majd utána ahogy visszatoltak a szobába, tehát szinte azonnal.

A műtét nem sok idő, tokkal-vonóval max fél óra kb.

2013. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először bekötik a katétert, infúziót, majd beadják az érzéstelenítőt. Ezek kellemetlenek, de nem vészes. A műtét közben éreztem, hogy a hasamat húzták-vonták. Kb 5 perc után kivették a Kisfiam, aztán utána még volt legalább fél óra, mire mindennel végeztek, közben odahozták megmutatni a picit, aztán elvitték. Mikor vittek az őrzőbe, akkor is megmutatták egy puszira. Egyébként 5:21 perckor született, de csak 10 körül hozták oda hozzám. Aztán egy picit ott volt, majd elvitték, aztán visszahozták a kis kocsijában és onnantól velem volt, de nem igazán volt értelme, mert szegényemhez fel sem kelhettem... Délután kerültünk át a szobánkba, akkor már felkelhettem, megfoghattam. Szerintem ez kórház függő, hogy mikor adják oda a babát, mert az egyik ismerősöm, aki nem ott szült ahol én, ott mondták neki, hogy majd ha felkelhet (kb 8-10 óra múlva), akkor elmehet megnézni a fiát...
2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a MÁV-ban volt tavaly, először is infúziót adtak, nekem jó sokat kellett várni, mert volt egy fontosabb császár előttem, utána betoltak, a derekamba adtak érzéstelenítőt, teljesen érzéketlen voltam deréktól lefelé. Semmit sem érzel, 15 perc volt. Számíts rá, ne ijedj meg, hogy valószínűleg kb 50 percig remegni fog az egész tested az érzéstelenítőtől, legalábbis nekem ez volt. Amíg ott fekszel, elviszik a babát, majd kb. 1 óra múlva áttolnak a megfigyelőbe, és ott hozzák oda a babát, majd megint elviszik, ez csak egy-két perc. Majd kb szintén 1 óra múlva katéter, és osztályra tolnak, ahol pihensz. Nekünk másnap reggel hozták oda a kiskocsin a babát, és tanultunk szoptatni. Mondjuk hozzátenném elég durva, hogy leszakad az alhasad, plusz tanuljad a szoptatást. Nekem elég kemény volt, nem mennék oda vissza. Ja, nekem be se indult a szülés, faros volt, de semmi tágítót nem adtak. Ha gondolod kb 11 -ig fent vagyok, kérdezhetsz. Sok sikert, ne izgulj. Amúgy miért kell a császár?
2013. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta már megcsászároztak biztos, úgyhogy én már nem válaszolok. Remélem minden ok volt és jól vagytok. Gratulálok!
2013. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!