Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 császár után hogy történik...

2 császár után hogy történik a szülés?

Figyelt kérdés
Úgy hallom mindenkitől, 2 császár után már nem engednek simán szülni.Ilyenkor mi alapján írják ki a szülés (vagyis a műtét) időpontját?És mi történik ha előbb megindul a szülés?Volt már valaki így?

2013. jan. 14. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy a 38-40. hét körül adnak egy dátumot, előtte való nap be kell feküdni. Azon a napon pedig reggel besétálsz az előkészítőbe, majd a műtőbe.

Ha spontán indul be, akkor is ugyanez a helyzet. Legalábbis nálunk.

2013. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én folyamatosan azon parázok, hogy nem érünk be időben és akkor mi lesz.Nagyobbik gyermekem 36 hetesen császárral született, levált a lepény, a kicsivel még megadták volna az esélyt a sima szülésre, de 4 nappal túlhordtam, 2x indítottak, az istenért sem akartam tágulni, esett a szívhang, ezért inkább megcsászároztak.3 éves lesz a kicsi mire a tesó érkezik és néha rámtör a rettegés amiatt, h mi minden történhet ha idő előtt beindul a szülés és nem érünk be.... :(
2013. jan. 14. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer beleolvastam egy fórumba.Az volt a témája,hogy két császár után természetes szülés.Sokaknak sikerült.Ehhez meg kell találni a megfelelő kórházat és orvost.Viszont ha nem nagy vágyad,akkor hagyd az egészet.

Lehet,hogy a te esetedben előbb beutalnak,hogy ne legyen ilyen gond,amit leírtál.

2013. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 2.babámat szültem császárral és most várom a 3.bébit. Kérdeztem az orvosom, hogy szülhetnék e ismét normál úton (az első szülésem az volt). Azt mondta ha be van fordulva, nem nagy a súlya (a 2. szülésem ezért lett császáros) és nem érzek szúró, nyilalló érzést a sebemnél, akkor szülhetek természetes úton megint. Hát kíváncsi leszek.
2013. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!