Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikreket várok! Ha idő előtt...

Ikreket várok! Ha idő előtt indul be a szülés és mentőt kell hívni akkor hova visz be? A Bajcsyhoz tartozom de ott nincs koraszülött osztály. Akkor ugye oda visznek ahol van kora szülött osztály pl sote I-II?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű. Én a SOTE II-n szültem kétszer és sajnos a koraszülött osztályon is jártunk (bár időre jött, csak más volt a gond), és teljesen rendben van, ne izgulj. Jó helyen leszel ott is. Sőt és nem is értem (jó értem, nincs rá pénz), hogy hogy lehet kórház PIC nélkül. Normál terhesség és szülés után is alakulhatnak nemvárt dolgok. Jobb, ha olyan helyen szül az ember, ahol ezek az eszközök és a segítség rögtön kéznél vannak.
2013. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lányomat ott szültem, nekem sem volt vele semmi bajom.Bár ő nem volt PIC-en de láttam az osztályt.Csak azóta elköltöztünk és nem oda tartozunk.:(
2013. jan. 17. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:

A Honvéd Kórházban(volt MÁV) is van PIC. Oda is vihetnek. Ez attól függ, hol van hely két pici babának. Ilyenkor, amíg robog értetek a mentő, fölhívják az un. központi ágynyilvántartót, és megtudakolják, melyik III. kategóriába tartozó PIC-en van két szabad inkubátor.

Kívánom, hogy ne legyen rá szükség!!!!

2013. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!