Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogós szülés? Visszautasíthato...

Fogós szülés? Visszautasíthatom, hogy császározzanak helyette? Olvastam, hogy fogyatékos is lehet emiatt a baba és én ezt nem akarom kockáztatni!

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 14:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a fogóra van szükség, nem lehet megcsászározni, mert a baba benne van a szülőcsatornában. Az a fontos, hogy gyorsan kiszedjék, mert az oxigénhiány károsabb, mint egy fogós/vákuumos szülésbefejezés.
2013. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Most a 38. héten UH-n homloktartású. Azt hallottam, a kórházban nem csinálnak UH-t szülés előtt. :( Félek nagyon, hogy valami baj lesz. Tudok UH-t kérni szülés előtt? Vagy marad a legrosszabb esetben az, hogy elakad a baba?
2013. jan. 20. 14:54
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Kérj ultrahangot! A nagynéném a fogó miatt halt meg három hetesen, mert annyira megnyomorították, hogy belehalt!
2013. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha még nincs fogadott orvosod, fogadj egy jót, csak ezt tudom ajánlani. Ha nincs dokid, nem foglalkoznak ilyennel, nem lesz UH.
2013. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valóban homlok/arc tartásban fog-e kibújni az akkor dől el igazán, amikor beilleszkedik a szülőcsatornába közvetlenül a szülés előtt. Szerintem kérdezz rá az orvosodnál, ő jobban ért hozzá. Biztosan meg fog nyugtatni. Ne félj, ha ő úgy gondolja, jobb lenne a császár, nem fog kockáztatni.
2013. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom, mert nincs rá pénzem. Ráadásul a "kedves" párom meg itt üvöltözik vele, hogy hülye vagyok , mert olyan nincs, hogy elakad és fogóval veszik ki. Akármit mondok neki, hogy félek, azt mondja, hogy elmebeteg vagyok és hülye. :(
2013. jan. 20. 15:04
 7/29 anonim ***** válasza:
Fogót tényleg csak a legvégső esetben csinálnak, még mindig jobb ha kiszedik vele, mint ha ott hal meg. Én mondjuk már a vákuumozástól is paráztam, mert hiába mondják, hogy nem látszik meg a gyereken, láttam már elég csúcsos fejű babát, meg 6 év körülit is...
2013. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Így előre ne sokkold magad, hogy mi lesz,mert lehet, hogy 1 óra alatt kicsusszan, ne parázz előre. A párodnak, szívem szerint linkelnék pár cikket, de miattad inkább nem teszem. Inkább üzenem, hogy ilyenkor támogatni, megnyugtatni illik a szerettünket, nem leordítani a fejét.
2013. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ondd meg a párodnak, inkàbb menjen el dolgozni, maszekolni, túlórázni, hog meglegyen a szülésre a pénz!!!
2013. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szerinte hülyeség orvost fogadni, mert csak pénzkidobás. :( Én szerettem volna, de nem telik rá egyedül. :( Szerinte minden hülyeség, amitől félek, a gyerek ki fog pottyanni. Nem mondtam neki semmit mostanában, amitől félek, csak ma ezt a fogós témát. De ennek is ez lett a vége. Orvoshoz sem képes elvinni, mert szerinte az 1 óra séta simán belefér így 39 hetesen... Azért nem ment el dolgozni most, hogy ne legyek egyedül. De a támogatás helyett meg ezt kapom. Bocsánat a panaszkodásért, csak nagyon rossz.
2013. jan. 20. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!