Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogós szülés? Visszautasíthato...

Fogós szülés? Visszautasíthatom, hogy császározzanak helyette? Olvastam, hogy fogyatékos is lehet emiatt a baba és én ezt nem akarom kockáztatni!

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 14:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%
Csak azért kiabál, mert nem akar belegondolni. Nem akar feleslegesen aggódni. Az én párom is így reagált a "paráimra". Hallani sem akart a rossz dolgokról. Ez az időszak az egyik legnehezebb, túl kell élni. Feszültek vagytok, mert már bármelyik pillanatban megszülethet a baba.
2013. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%

Használnak még fogót? :O :(


A párod remélem azért a pelenkára nem fogja azt mondani, hogy felesleges. Írták előttem, hogy a szövegelés helyett inkább túlórázzon, hát maximálisan egyetértek.


Jársz már NST-re hetente a kórházba, gondolom. Beszélgess a szülésznőkkel, akik csinálják a vizsgálatot, hogy mi és hogyan lesz, kérdezd meg, hogy csinálnak-e ultrahangot ilyen speciális esetben, stb.


Én úgy tudom, hogy a szülés beindulásakor forognak teljesen a helyükre a babák, szóval még bármi lehet! :)


Minden rendben lesz!

2013. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!
2013. jan. 20. 16:05
 14/29 anonim ***** válasza:
Én fogóval születtem, és semmi bajom, nem lettem fogyatéskos. Így is már egész lila voltam mire megszülettem... igaz ez már lassan 30 éve.
2013. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Én is pont ezen paráztam 3 hónapja! A tágulás alatt szépen beilleszkedett, aztán ki is bújt 2 óra alatt. Amúgy nem kell ahhoz UH, kézzel is érzi a doki, hogy hogy fekszik a baba. Az én orvosom császározott volna, de csak a legvégső esetben, ha a vajúdás alatt sem illeszkedik be a buksija.
2013. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi minden rendben lesz.

A párodnak meg mond meg, hogy neked az ő támogatása kell és nem az, hogy lehülyéz és minden félelmedet lekezeli. Az első lányomnál pedig ápolónő vagyok nagyon sok félelemem volt amit a párom tudott oldani. Most várjuk a testvérét a lányomnak és szintén vannak olyan félelmeim amit csak a párom tud oldani. Igaz nem mindig úgy teszi ahogyan az ember számítana rá, szerintem ő is egy rossz módszert választott hozzá.

2013. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ha megmondod az ügyeletes orvosnak, hogy homloktartású volt a legutóbbi uh-n, amiről gondolom leleted is van, akkor biztosan csinál uh-t. Nem kockáztathat!!! Nekem sem volt fogadott orvosom, a fiam farfekvéses volt. Éjjel mikor bementem a kórházba jött az ügyeletes orvos, mondtam, hogy farfekvéses. Egyből ultrahangoztak és mondták, hogy biztosan császár lesz. Nyugi, nem engedik rendes úton, ha kockázatosnak találják!!!
2013. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Kérdés: én úgy tudom, hogy ha fogóval nem sikerül, akkor megcsászároznak.

[link]

2013. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha már fogó kerül elő, valószínű gond van, én is úgy tudom, hogy ilyenkor már nem tudnak császározni. Szerintem maximálisan hallgass az orvosokra, remélhetőleg jó kezekben lesztek, és ők is azt szeretnék, ha ép bőrrel, megúsznátok a dolgot.

A párod meg nem normális. Nem úgy kéne az anyukát nyugtatni, hogy "hülye vagy, úgyse marad az benn", meg "ennyi séta belefér". Kíváncsi vagyok, mennyire lenne betojva, ha az ő s.gglyukán kéne egy dinnyét átpasszírozni. Bocsánat de kiakasztanak az ilyen emberek.

Szóval minden jót nektek, a párodnak meg ajánlom, hogy összekapja magát, mert ennek így nem lesz jó vége.

2013. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Arctartással született a kisfiam 6 hónapja. Nem volt UH, nem tudtuk, hogy van beilleszkedve, csak az volt biztos a kézi vizsgálat alapján, hogy koponyavégű fekvés. A kitolásnál derült ki, hogy arcos, így egy kicsit hosszabb lett a kitolási szak, + a doki is könyökölt a hsamba, hogy ezzel segítse a babát, mert ebben a pózban nehezebben tudnak előre haladni. De végül is semmi probléma nem lett, a fogó elő sem került.
2013. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!