Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen papírok kellenek a...

Milyen papírok kellenek a TGYÁS-hoz, hogy még a pici születése előtt megkapjuk?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!!!!

2013. jan. 21. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A TGYÁS-t a munkahelyed kell, hogy intézze elvileg.

Ez a nyomtatványa:

[link]

2013. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy olyan papír,mint a táppénzes,csak az lesz ráírva hogy betöltötted a 36 hetet,és szülési szabira vehetnek,rajta lesz a kiírt dátum is. én a terhesgondozáson kaptam meg,aztán adtam le a céghez,majd szülés után lett pótólva a születési anyakönyvi kivonat,zárójelentés,tajszám,kórházi igazolás.
2013. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most igényeltem és tőlem ezeket kérték:

El kell menni a háziorvoshoz és terhes állományba vetetni magad a TGYÁS első napjától.Kapsz egy rózsaszín lapot ami pont olyan mint a táppénzes lap.Fontos, hogy legyen rajta a szülés várható dátuma.

A munkahelyedre be kell vinned ezt a lapot, a kis könyvedet aminek lemásolják azokat a lapjait amiken az adataid vannak és a szülés várható dátuma.Ki kell töltened a TGYÁS igénylő lapot amit internetről ki tudsz nyomtatni vagy a munkahelyeden kapsz egyet és ott kitöltöd. Ennyi.

Szülés után a munkahelyeden le kell adni a baba eredeti születési anyakönyvi kivonatát és a TAJ kártya másolatát, és nekem azt mondta az ügyintéző kolléga, hogy akkor majd újra ki kell tölteni a TGYÁS igénylő lapot, mert azon vannak olyan adatok amit a gyerek születése előtt nem tudtam még, ilyen többek között a neve, de mi ezt úgy oldottuk meg, hogy én előre aláírtam a nyomtatványt és ő majd kitölti a beküldött születési anyakönyvi kivonat meg TAJ kártya alapján, amiket bárkivel beküldhetek.

2013. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!