Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnátok a természet...

Ha választhatnátok a természetes szülést vagy a császárt választanátok? Melyik fájdalmasabb?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 16:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, szültem simán és császárral is, mindkettőből hamar felépültem, de soha többet nem választom a császárt, ha semmi nem indokolja :). Engem is megviselt a császár, mert három napi vajúdás után műtöttek meg, de inkább az orvosi része viselt meg. A nagyobbat nem emelhettem sokáig, nehéz volt fürdetni a kicsit (kapcsokkal jöttem haza, később szedték ki). A vajúdás vége nagyon fájdalmas, de elmúlik, viszont a császárnak vannak következményei (akár az első esetében, vagy összenövések, ilyesmi). Ha életmentő, én kérném a császárt, de ha nem, akkor mindenképpen sima szülés.
2013. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első császár volt, a második rá 2 évre természetes. A szülés után azt mondtam, inkább a császár, de 2 hét eltelte után már el is felejtettem minden rosszat. Viszont a császár után még hónapokkal is fájt a hasam. 10 hónap távlatából azt mondom spontán szülés.
2013. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kérdésnek nincs sok értelme. Akinek rossz szülésélménye volt, többségében a császárra fog szavazni, akinek jó volt a császár, az arra, akinek könnyű szülése volt, vagy nehéz, de nem volt megalázó helyzetben a kórházban, az a természetesre. Tehát mindenki magából fog kiindulni.
2013. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!