Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallotatok valamit Dr. Blaskó...

Hallotatok valamit Dr. Blaskó Ervinről? Napok óta nem lehet elérni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet szabadságon?
2013. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
oktoberben elhagyta a szent gyorgy korhazat es az orszagot, nemetorszagban probal szerencset!
2013. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ja , a betegeit javareszt Schandl vette at, de igy annyi paciense lett, hogy nem erdemes Hozza menni... csak akkor nem tudom ki marad aki jo...
2013. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
O, ez komoly???? basszus, kihez menjek? 5 éve járok hozzá :(
2013. jan. 24. 12:55
 5/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
komolyan en 9 honapja szultem nala, de tudod azt gondolom sokat elarul Rola, hogy Te, aki 5 eve a paciense vagy, nem tudtal rola hogy kulfoldre ment...
2013. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utóbbi időben nem volt korrekt... de most rákényszerültem,h elmenjek hozzá. erre tegnap hidegzuhanyként ért a hír. keresnem kell másik orvost,de sürgősen....
2013. jan. 25. 07:55
 7/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
aleftyinat is dicserik,de ha nem szulessel osszefuggo akkor nagy laszlot ajanlom!
2013. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!