Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, kismamák mit gondolto...

Anyukák, kismamák mit gondoltok erről? Ki hibázott? Meg lehetett volna menteni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 24. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen felelőtlen anyát mint ez volt! Ha nem olvasom el sem hiszem, hogy ilyen is van, és még neki állt feljebb. Szegény kisbabát ő küldte a halálba!:(
2013. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetett volna, ha az anyuka nem akar fanatikusan hüvelyi úton szülni, ill ha az orvos(?) nem ad neki Contramalt. Mind a ketten hibásak.
2013. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen a nő a hibás, a dulájával együtt.

A sok halogatással, stb. ártott a magzatnak.

2013. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem már teljesen mindegy, kár ezen csámcsogni. Megtörtént tragédia és azt hiszem ezt feldolgozni nem lehet. Szerintem elég neki mindennap túlélni ezt. Nem változik semmi, hogy most még mások céltáblájának is kell lennie.
2013. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

" a Contramal injekció, amit kaptam, egy ópiát tartalmú kábító fájdalomcsillapító, ami kb. négy óra alatt ürül ki a szervezetből, a babába is átjut, és ha a kritikus négy órán belül megszületik a baba, akkor légzésdepressziót, légzésbénulást okozhat, ez esetben pedig kell neki egy ellenszert, ellenanyagot (Naloxon) beadni, azonnal lélegeztetni és a légzését fenntartani, míg az ellenanyag hat, hogy ne történjen baj."

Erről nem tehet az anya. Szerintem.


Viszont én is hagytam volna a császárt, ha az elhúzódó vajúdás indokolja!

2013. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem csámcsogni szeretnék rajt, de az anyuka nem hiába írta ki magából...
2013. jan. 24. 18:54
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Hisztis, huulye pits@, akinek átmosták az agyát az otthonszüléssel meg a Gyöngéd születés és hasonló b@romságokkal olyannyira, hogy képes volt kockáztatni a saját és a gyermek épségét/életét, mert neki no oxi, no császár, szülésélmény kell meg négykézláb...


Szerintem amikor először felajánlották a császárt, akkor bele kellett volna mennie szülésélmény ide vagy oda.

2013. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És ha jól értelmezem az egyik "segítő" Geréb Ágnes volt...
2013. jan. 24. 19:08
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Geréb még az elején kiszállt. A megbeszélés után 2 nappal, ha jól emlékszem.
2013. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja igen tényleg.
2013. jan. 24. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!