Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel óta fáj fent a comb...

Ma reggel óta fáj fent a comb és csípőcsontom közt. Ez már jósló fájás lehet? 32 hetes babás

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
jóslófájásnál a méh fáj nem a combcsont vagy a csípő és erőse görcsöl. tehát nem valószínű hogy ez az.
2009. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez nem jósló fájás. Nekem is 32 hetesen kezdett fájni mára már ez olyan erős, hogy éjszaka is arra ébredek, hogy nagyon feszít a csípőm, szinte elviselhetetlen. Ez annak a jele, hogy a testünk készül a szülésre, hogy a baba szépen kiférjen, tágulnak a csontok.

Én 35 hetes vagyok, de még egy jóslófájásom sem volt, hüvelyi szúrás az rendszeresen naponta többször előfordul, az is elég fájdalmas. Kitartás, sajnos ez csak erősödni fog.

35 hetes kismama

2009. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jan. 11. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!