Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek bejött a meleg...

Van akinek bejött a meleg vizes zuhany?

Figyelt kérdés

Aki már túlhordással,vagy mert már szerette volna ha megszületik és kipróbálta milyen tapasztalata van ebben a dologban?

Vagy valami más jött be?



2013. jan. 26. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor kórházban voltam volt egy csaj aki már 6 nappal túlhordta a babát neki nem jött be a meleg zuhany.. Amnioszkópiát is 3x csináltak neki az se indította be pedig a doki szerint amnioszkópia után nagyobb eséllyel indul a szülés, nálam az jött be.

Este 6-kor csinálták, hajnal fél3-kor megszültem.

2013. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam sem jött be soha semmi ilyen praktika! A 3. gyerkőcnél volt az,hogy bebeszéltem magamnak,hogy túlhordom,és nyugodtan éltem a minden napjaimat...Majd ettem egy jó sok petrezselyem zölddel készült töltött kacsát (még az nap is azt mondtam,hogy túl hordom) és másnap hajnalban megszületett a Bambínánk :-) 1 nappal a védőnő által kiírt nap után,és 1 nappal az én általam számolt nap előtt :-)
2013. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A melegvizes zuhanytól nem indul meg a szülés. Ha forró a víz,akkor lepénylevállást okozhat.Ha jóslóid vannak,akkor a melegvíztől elmúlnak,ha rendes fájások,akkor a melegvíztől erősödnek.

Bízd a dolgot a babádra,ha nagyon makacsa,akkor a dokikra!

Nekem kereken a 41. héten bújt ki a 2. gyerkőcöm,hiába a sok szeretkezés,orgazmus,fűszres kaja... stb.

2013. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Be kellett feküdnöm a kórházba gyanus NST miatt. Másnap reggel volt terheléses NST-m meg amniom, de nem történt semmi. Délután éreztem nagyon enyhe kis szúrkálódást. Este elmentem tusolni, jó sokáig áztattam magam mert hajat mostam. Utána éreztem erősödni a fájásokat. Éjfélkor már NST-re kötöttek, reggelre meglett a baba! Nem tudom hogy a zuhany segített, vagy minden együttvéve.
2013. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hány hetesen kellett befeküdnöd kedves utolsó?
2013. jan. 27. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
40+4
2013. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó babázást! :)

2013. jan. 28. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a melegviz segitett::)

Tulhordással feküdtem bennt,pénteki nap volt.

Vasárnap este 6 körül elmentem tusolni és a csajok mondták,hogy jo forró vizzel zuhizzam a pocakomat..

Kijöttem leültem az ágy szélére,egy pukkanás és meg is repedt a burok:)

Amugy volt amniom de az se inditotta be:)

2013. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!