Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pesten melyik korházat ajálját...

Pesten melyik korházat ajáljátok? És miért? Milyen érzéstelenitési módszerek vannak azon kivül hogy epidurális. Gátvédelem valahol van? Elvileg valami olajjal kennek be. Első szülésem lessz. Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Én ajánlom a SOTE II. klinkáját, augusztusban szültem ott a kisfiam. Én túlhordtam, így a 41. hétre született meg, indított szülés volt. Az orvosom, majd a terhesség utolsó heteiben a szülésznő is választott volt. A klinikára jártam CTG-re is. Teljesen meg voltam elégedve, én nem kértem fájdalomcsillapítást, vajúdással együtt reggel 9-kor mentem be a vajúdóba, és 13: 05-kor már meg is született a kisfiam. Akartam kérni fájdalomcsillapítást, de már nem volt rá lehetőség, mert addigra jött a baba, és kitolásnál már nem adják be. Egyágyas, légkondis szülőszobák vannak, fürdővel felszerelve, van a szobákban ilyen labda is a szüléshez, bár én nem kelhettem fel, mivel folyamatosan kaptam az oxitocint, és CTG is végig volt rajtam emiatt. Elméletben itt létezik gátvédelem, a szülésznővel kell megbeszélni, bár nekem vákuumos szülés lett, így mindenképpen gátmetszés kellett. Amúgy az epidurálon kívül nem tudom van-e más érzéstelenítés is. Ha gondolod írj priviben!
2013. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szent János kórházat tudom javasolni.

Van alternatív szülőszoba,káddal(a meleg víz nagyon jó),labda stb,eda 24 órában.Lehet kérni egyágyas kórtermet is,minden szülőszoba egyágyas,felújítottak,tiszták.

Gátvédelem pártiak,ezt a szülésznővel és az orvossal kell megbeszélni.Van weleda olaj,amivel a szülésznő masszírozza a gátat,nekem is sikerült a gátvédelem,pedig első baba volt,3500gr-mal.

Ha gondolod,szívesen ajánlok orvost-szülésznőt!

2013. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!