Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp-en melyik kórházban a...

Bp-en melyik kórházban a "legjobb" szülni (színvonal, szülőszobák, orvosok)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állami kórház közül a Péterfy.
2013. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Állami és magánkórházak is érdekelnének,mert még nem döntöttünk:)

ha megindokoljátok,illetve leírjátok milyen lehetőséget vannak,orvos-szülésznő ajánlásokkal azt külön megköszönöm!

2013. jan. 27. 23:50
 3/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Én a Bajcsyban szültem és meg voltam elégedve a színvonallal, igaz fizettem az alapítványi szobáért... de a szülőszoba, vajúdó helyiségek ettől függetlenek és mind nagyon igényes, felújított volt. Van lehetőség alternatív szülésre, van kád, bordásfal, labda.. És rendesek voltak a szülésznők is pedig nem volt fogadott szülésznőm. A csecsemősök között sajnos volt aki elég paraszt módon viselkedett, de voltak köztük kedvesek is.
2013. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Róbert Károly Klinika. Szuoer. A családomban sokan szültek ott van olyan i aki a 2. szülte ott az elsőt nem és hát el volt ájulva. Én is imádtam.
2013. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ÁEK-MÁV. Felújított szülőszobák, alternatív vajúdási lehetőségek, mindenki egyedül vajúdik, nincs egy nagy közös vajúdó. A szülésznők mind profik, kedvesek, türelmesek. A szobák 2-3 ágyasak, külön fürdőszobával, WC-vel. A kaja egészen jó. A csecsemős nővérek KEDVESEK, de merni kell kérni tőlük.

Nekem választott dokim volt, szuper, lelkiismeretes, 2x szültem nála.

Egyébként mindenki csak arról a kórházról tud nyilatkozni, ahol szült. Így nehéz lesz az összehasonlítás!

2013. jan. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Szt.Istvánban.Csak 1 ágyas szülőszobák vannak,abból az egyik alternatív(kád,franciaágy,bordásfal).Labda mindegyikben.Már első szüléskor is kérhetsz gátvédelmet.Ha lehet nem avatkoznak bele a szülésbe(ám ha szükség van rá természetesen igen).Én a 3 gyerekből 2-őt itt szültem,nem kaptam se oxitocint,se kézzel nem tágítottak,sikeres volt a gátvédelem is.A csecsemősök is segítőkészek,és ha kell,még éjszaka is segítenek a szoptatásban.2 fiú+4 hónapos csajszi anyukája
2013. jan. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Péterfy!

Margitot messziről kerüld el!

2013. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyra esküszöm, mert ott szültem :-)
2013. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Szt. Imrében szültem 4 éve, és most is ott fogok. :)
2013. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Off: Én a Péterfy-t nem tudom sajnos ajánlani.
2013. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!