Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán hogy működnek a...

Kistarcsán hogy működnek a dolgok? Mit kell vinni? Szült mostanában valaki ott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az érdekelne, hogy apuka bejöhet? Miket kell vinni a babának? Van valami követelmény? :) Köszi :)
2013. jan. 28. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én pont 1 éve szültem ott :)

Apuka természetesen bemehet, a szülőszobán adnak neki zöld ruhát, amit fel kell vennie. A babának ruhát adnak, ill. napi 2-3 pelust, szóval ezt vinni kell, mert kevés. Vinni kell még popsitörlőt, hintőport a köldökére. Nem árt egy pléd, bár adnak takarót is, de jó ha viszel. Sapi is kell, mert a folyosó kicsit huzatos. Textilpelust, popsikrémet adnak. Azt hiszem ennyi, ha valami eszembe jut még írok, vagy nyugodtan írj privit ha kérdésed van :)

2013. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csecsemősök kritikán aluliak sajnos. Majd nagyon figyelj a babádra, mert nem cserélik le a pelenkáját, hanem fürdés után visszateszik rá a pisiset. Nem hozzák ki neked a babád, neked kell érte menni. A férjemnek 300szor kellett szólni, hogy jöjjenek megmutatni a szoptatást. 2 napig nem volt tejem, nem adtak a gyereknek inni, enni, semmit! Én biztos, hogy nem szülök ott többet! Ha rákeresel a fórumban, többen is panaszkodtak már erre.
2013. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Uhh ez érdekes amit az utolsó írt, nem úgy van, hogy a baba mellettem van...? Honnan hozzák ki?

Bármelyik kórházra rákeresek, csodasztoriktól a borzalmakig lehet olvasni :(


Köszönöm a válaszokat, még egy olyan kérdésem van, milyen hintőport vigyek? Azt nem utólag írja fel a házidoki? Sík hülye vagyok ezekhez, és a védőnőm meg aztán méginkább, hiába kérdezek, nem tud semmit.

2013. jan. 28. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ezt a fajta hintőport recept nélkül is lehet venni, de a többi kencét majd a gyerekdoki írja fel! A kórházban azt mondták, elég ha annyit mond a párom a patikában h újszülött köldökre való hintőport szeretnénk, és ők tudják. Egyébként Naturlandos.

Hát, én a csecsemősökkel teljes mértékben meg voltam elégedve. De gondolom 100 ember-100 tapasztalat, nem mindenkinek ugyanazok az elvárásai. Én mondjuk ilyet nem tapasztaltam, amit a második válaszoló írt.

A kórházban töltött napok a mai napig fantasztikus emlékek, ha 20x szülnék mind a 20x itt tenném.

2013. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, ès a kisfiam vègig velem volt!
2013. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! :))
2013. jan. 29. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak szólok, hogy ha apás szülést terveztek akkor az automatából venni kell ruhát a párodnak ami 3000 ft.

Ne érjen meglepetéskét!

2013. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után inkubátorban volt a babám pár órát, úgyhogy nem lehetett velem. Reggel,mikor jött a nővér, kértem,h hozzák a gyereket. Azt mondta jó. Utána kb délig ránk se néztek,kértem megint, h hozzák. Nem hozták. Megpróbáltam felkelni , h akkor érte megyek én. A felülésig jutottam el. Hiába csengettem, nem jöttek (a végén kiderült, h nem is működik a csengő). A férjem este, mikor megjött, akkor hozta be. Teljesen fel voltunk háborodva. Másnap meg csak belökték a gyereket az ajtón, úgy gurult , neki mindennek. Nem is érdekelte őket. Pedig ennek ellenére nem voltam velük bunkó, vagy nagyképű. Felháborodásomnak sem adtam hangot.
2013. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért ez szemétség volt tőlük!!!!
2013. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!