Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó a nedves wc papír?

Jó a nedves wc papír?

Figyelt kérdés
39 hetes terhes vagyok és ismét van gond az aranyeremmel. Gondoltam rá, hogy kíméletesebb a nedves wc paír, de tartok tőle, hogy nehogy irritáló legyen. Szerintetek? Valaki használta már? Gondolok itt főleg szülés utáni napokra. Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet vittem magammal a kórházba is, nem volt vele semmi gond és a gátsebet se irritálta.
2009. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 7 éve szültem a fiamat és a terhesség alatt volt egy aranyér műtétem sajna és én a kamillás nedves wc papirt használtam kiváló volt és a mai napig is azt használom ha valami kis jele van az aranyérnek. Bár én csak császárral szülhettem így a gátseb irritációról nem tudok mit mondani viszont a műtét után is ezt használtam és azt nem irritálta egyáltalán.

Üdv 3 gyermekes anyuka.

2009. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyet vittem magammal a kórházba, elég durván kijött az aranyerem szüléskor....A nedves wc papír rengeteget segített, nélküle nem tudom mi lett volna. Mára már nincs aranyerem, viszont "rászoktam", már minden wc-ésnél használom. Lidl-ben szoktam venni, jó minőségű.
2009. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszaitokat.Megnyugtattatok.

Mindenkinek szép napot kívánok.

2009. szept. 3. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!