Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nedves WC papírt hol lehet venni?

Nedves WC papírt hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Annyian írtatok hogy az a legmegfelelobb a szules utan.
2011. okt. 11. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Én vettem anno a Rossmanban, de nem használtam mégsem.De szerintem a legtöbb drogáriában található.
2011. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
pl drogériákban, szupermarketekben, jobb boltokban...
2011. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sparban is van Zewa. De most rossmannban vettem valami olcsóbb márkájút. tényleg praktikus szülés után, mert így kicsit olyan mintha minden wc-zésnél lemosakodnál is.
2011. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesco-s babapopsitörlő, zöld és kék színben van, nagyon jó minőségű. Harmadik gyereknél ezt használom, az első kettőnél márkásakat használtam, de ezek jobbak. Nedves wc-papírként is használjuk, csak nem szabad a wc-be dobni, hanem kukába. Szülés utánra is ilyet vittem, az összes csaj a szobában popsitörlőt használt. Olcsóbb...
2011. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Használd a gyerek nedves popsitörlőjét! Ezeket sokkal nagyobb csomagban árulják, mint a nedves WC-papírt, csak épp az áruk ugyanaz. Popsitörlő 72 db, 400 Ft-tól, hasonló árban meg kapsz egy 20-as "felnőttet".
2011. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Én a Tescoban vettem a múltkor.

Szerintem pl nem igaz hoyg ez a legjobb szülés után.

Én azért vettem mert hasmenéstől piros volt már a lányom popsija az állandó törölgetéstől.


Úgy néz ki mint a popsitörlő a babáknak, csak ezt a wc papírok között kell keresni az üzletekben.

2011. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol lehet kapni, drogériákban, nagyobb üzletekben. Saját tapasztalat, én inkább letusoltam mindig az első napokban, ezt javasolta az orvos is, akkor gyógyul a seb hamarabb.
2011. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat....:-D
2011. okt. 11. 13:45
 9/17 anonim ***** válasza:

én a kórházban a szülés után még pisilés után is csak tusoltam- így ajánlották a szülésznők. :)

Persze kinek hogy esik jobban, vagy ki hogy szereti.

Itthon én is és a fiam is nedves wcpapírt használunk a mindennapokra is, és pl az aldiban duplacsomagot árulnak 450ft-ért. A zewa jóval drágább pl.

2011. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De eggyik nedves WC papírt sem lehet a Wcbe dobni?akkor ezt csak pisilesnel hasznaljatok?
2011. okt. 12. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!