Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kerdesem lenne h a szules...

A kerdesem lenne h a szules utan mit tanacsos rakni a pocakra h a megnyult bor visszahuzodjon valamennyire? A nedves torolkozo jo, vagy van mas, praktikusabb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én hasleszorítő övet raktam fel,de csak időnként használtam.ha elég rugalmas a bőröd hamar visszafog húzódni mindenféle praktika nélkül.ja,és amugy én nem vettem ilyen övet,hanem a párom sérvövét használtam erre,mert láttam,hogy a 2 szinte ugyanaz.
2009. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használtam semmit. Idővel visszaáll. Sajnos genetika is hogy milyen a bőröd. Nekem az első baba után nem lett egy csíkom sem, pedig alig krémeztem magam. a húsom aki nem szült és teljesen vékony mégis tele van a combján és popsin csíkokkal.
2009. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Én most a második babámat várom, az elsőnél még az volt a módi hogy ilyen hasleszorítókat meg haskötőket ne használjunk mert az nagyon rossz a hasizomnak meg a bőrnek mert elrenyhülnek tőle és nem húzódnak vissza,

na én ezt be is tartottam, az izommal nem volt baj, egész jól visszament, már szülés után pár nappal teljesen lapos volt, de a bőröm az katasztrófa.

Na most a másodiknál már hastartó övet is ajánlottak a végére hogy ne nyúljon meg annyira a hasizom meg a bőr, és szülés utánra meg lehet kapni ezt a hasszorító pántot, tépőzárral szabályozható, vagy ilyen szorítós bugyit ami meg kapcsokkal állítható 3 fokozatban.

Újonnan ezek 4-5 ezer ft körül vannak, de teszen, vaterán jóval olcsóbban is ki lehet fogni.

Én most tuti beruházok egy ilyenre!

2009. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Én a harmadik gyermekemet várom, és most jutottam odáig, hogy szülés után haskötőt fogok használni. Szülésznő ajánlotta, állítólag tényleg segít, mivel szülés után a megnyúlt bőrnek is van súlya, és hát mi tagadás, az egy darabig csak csüng...Én a honvéd kórház kötszerboltjában vettem, 2600.-ért. 2 fokozatban állítható. Ilyet használnak a sérvműtétek után is.

2009. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első szülésemnél én sem használtam, és meg is maradt a hasam. Hónapokig úgy néztem ki mint egy 4 hónapos kismama. Most tuti, hogy fogok használni. Van egy fogyiövem, azt fogom bevinni a kórházba, és amint megszültem, fel fogom venni. Még akkor is ha az orvosok megszólnak érte. Az akkori szobatársamat szinte lehurrogták, hogy mit gondol, fog ez segíteni rajta?!

Neki volt igaza, mert akkor sem vette le magáról.

Én veszek majd sima bőrfeszesítő testápolót, és azt fogom alá kenni. Remélem beválik, de kivánxsian várom, hátha valakinek van valami bevált praktikája!!

37 hetes kismama

2009. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudnám miért lettem lepontozva mikor ugyanazt írtam mint mások is!...ezt sose fogom megérteni...:/
2009. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!