Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Végzett már valaki önvizsgálat...

Végzett már valaki önvizsgálatot magának?

Figyelt kérdés

elnézést már mosta kérdésért, és biztos van olyan aki emgbotránkozik. elnézést kérek tölük elöre is. iylet nem szoktam sose csinaltam de most megtettem.

37 hetes vagyok kézmosás után felnyultam oda megtapogattam és kőkemény valamit éreztem ami nincs is olyan távol meglehet hogy a méhszályamat éreztem? holnap megyek vizsgálatra a doki többet tud majd mondani de érdekelne ti csinaltatok e már ilyet. órák óta lent mozog a babám iszonyatosan nyomja a hólyagomat ha fekszem ha ülök ha állok stb stb azért voltam kiváncsi


2013. jan. 30. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
MéhszáJ. igen, valószínűleg azt érezted, de ne nyúlkálj fel magadnak. Én nem csináltam, amikor terhes voltam, nem érdekelt, milyen a méhszájam, azt az orvosnak kell ellenőrizgetnie, nem nekem.
2013. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem vizsgálgattam magamat, a dokira bíztam ezt. Jobb volt így... :)
2013. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen feleslegesen csinálod. Fogalmad nincs mit kell érezned, fogalmad sincs, hogy amit tapasztalsz mit jelent. AKkor meg mi értelme? A fertőzésveszélyt növeled, információt nem nyersz belőle. Ezért nem hiszem, hogy erre ilyen idős terhesen szükség lenne. Teljesen lényegtelen. Amit éreztél, valószínűleg a méhszájad, mivel ott más nem nagyon lehet. De azon kívül más infot nem nyertél belőle. Az orvos feladata a vizsgálat. Nem véletlenül.
2013. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De minek? Ahogy előttem is írták, a fertőzésveszélyt növeled (sima kézmosás még semmit nem ér, nem véletlenül vizsgál az orvos gumikesztyűben), ráadásul nem vagy szakmabeli, tehát nem tudod mit kell érezned. Bízd az orvosodra.
2013. jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!