Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez aki otthon magának...

Szüléshez aki otthon magának szörtelenít, teljesen leszedi csupaszra csak maradhat a kis "bajusz"?

Figyelt kérdés
:)
2009. ápr. 28. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen le kell szedni. Jobban jársz, ha te csinálod. :)
2009. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én magamnak szedtem le teljesen mindenhol meg jól elmentem wcre (már bocsi ) sikerült az is uh megúsztem a beöntést is
2009. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért kérdezed, hogy le fognak-e borotválni a szüléskor, akkor gyakorlatilag lényegtelen.


Van egy csaj, akivel egy helyen szültem, egy év eltéréssel. Neki a tök csupaszt is átkapirgálták (szülés előtti héten volt gyantáztatni, egy pihe nem sok annyi nem volt rajta). Nekem vagy jó 3 mm volt mindenhol (2 héttel korábban jött a baba, következő héten mentem volna gyantáztatni) hozzá sem nyúltak.

2009. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én teljesen leszedtem és szerintem is jobb ha te csinálod, legalább ezzel nem kell már ott foglalkozni, plusz lehet hogy nem olyan kíméletesen csinálják mintha te csinálnád. Szerintem érdemesebb az egészet leszedni.
2009. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenképp én szeretném. Nem akarom hogy a kórházban vagdossanak. De akkor full leszedem a csíkot sem hagyom ott. :)
2009. ápr. 28. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szedd le az egészet.

1. mire esztétikailag számítana legközelebb az a kis csík addigra vissza is nő

2. nekem azt mondta a doki, hogy ott jobb ha nincsenek hoszabb szálak, mert bármit is kell ott csinálni az csak zavaró

2009. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a "lyuk" körül borotváltak le. Felülről én nem is láttam, hogy le van vágva. De nem volt egyáltalán kellemetlen, nem volt durva vagy ilyesmi.
2009. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!