Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában vagy nem olyan...

Aki mostanában vagy nem olyan rég szült Sopronban, mit vitt a kórházba magának és a babának?

Figyelt kérdés

Pelusból mennyit?

Kis kesztyűt,ruhácskát,sapit?


34hkm



2013. jan. 5. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

babának csak popsitörlő kell és pelus.Pelust 3-at adnak elméletileg a kórházban,gyakorlatilag én a saját pelusunkból összesen 2-t használtam el.hintőport, popsikrémet, gézlapot ott adnak.

Ruhát meg a kórházit adják a babára, nem azt amit viszel.

Textilpelust vigyél 2db-ot, ha kell később tudnak még bevinni belőle.

Szülőszobán adnak hálóinget, az oda nem kell,oda papucsot vigyél,törölközöt (nem kell hatalmas, beöntés utáni gyors zuhanyzáshoz kell csak),kis tusfürdőt, illetve egy tekercs wc papírt.Na meg persze a papírjaitokat.

Szülés után meg kell a kórházba saját hálóruha (2db elég, ha kell hoznak még be),tusfürdő,papucs,wc-re én vinnék fertőtlenítőkendőt (ki tudja milyen a szobatárs,illetve van szoba, ainek a wc-jét nem csak a szoba lakói haszálják),szülés utánra, ha természetes úton szülsz én javaslom a nedves wc-papírt, de legyen rendes wc papír is,aztán kell atom betét,bugyi (vannak a praktikus eldobható bugyik, ezek jók),kellhet még papírzsepi.

evőeszköz, szalvéta, innivaló, fényképező, fésű, tisztálkodó cucc a fürdőbe.

Nekem a kórházi kaja bőven elég volt, a szobatársamnak nem,neki hordtak egy csomó kaját.

Én egy kispárnát hozattam még be magamnak,meg utolsó nap a hazamenős cuccokat, illetve vizet, ha elfogyott.

babának és mamának a hazamenős cuccát én utólag hozatnám be

2013. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! :)

El is pakoltam ne hogy kihagyjak valamit.

2013. jan. 6. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
én annyira izgultam nehogy itthon maradjon valami, de a legszükségesebb a szülőszobai cucc, mindent be tudnak hozni utólag is:-)
2013. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Kedves Kérdező! Mikorra vagy kiírva? Én is Sopronba fogok szülni, febr. 10-re vagyok kiírva. Szívesen társalognék veled priviben, ha van kedved :-)


Kedves Válaszoló! Egyébként jó idő van a kórházban, mert azt hallottam, hogy azért nem árt felöltözni, mennyire igaz ez?!


Üdv. Nektek :-)

2013. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!