Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van összefüggés a kettő...

Van összefüggés a kettő között? "Jóslófájás" erőssége?

Figyelt kérdés

33 hetes kismama vagyok és lassan egy hete (persze nem rendszeresen) fájdogál a derekam,a combcsontom,nagyon ritkán nagyon enyhe(!) menstruációs görcseim vannak és folyásom is lett.Szurkál a pocim és a szeméremcsontom.

Az orvosom mindenre rendben talált,3000-es a méhszájam is,fejvégű a Babám.

Most 2 napja annyira feszül a szeméremcsontom,a combtövem hogy kín szenvedés felkelni az ágyból illetve sétálni.Gondolom tágulok....

Az lenne a kérdésem hogy akinek intenzívebb,"fájdalmasabb" volt a szülés előtti időszak ilyen téren,az könnyebben megszült?Vagy nincs összefüggés?


2013. jan. 31. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
33 hetesen annyi erős jóslóm volt, hogy még be is fektettek visszatartásra. Aztán közel a 42 héthez, közben végig fájtam!!! császároztak mert annyira zárt voltam, hogy még magzatvizet se tudtak nézni... sztem semmi köze a két dolognak egymáshoz... A vége, már nagyon nehéz, most lendül csak igazán bele a növésbe a babád, és ehhez hely kell.
2013. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első két gyermekemnél nem voltak jóslóim és 12 óra volt a vajúdásom . Másik kettő babámnál jóslóztam a legkisebbemnél (egy hónapos ) nagyon intenziven és túl is hordtam a dokik mondták,hogy a hatalmas mérete miatt is feszülök mindenhol . Ők 6 óra alatt lettek meg de intenzivebb fájásokkal . A legkisebbem mondjuk valamivel mindegyiknél gyorsabban érkezett úgyértem a nagyon nagyon rossz része olyan 2 -óra volt a tolók voltak nagyon kemények de a baba mérete ezt indokoltá is tette . :) Vele az utolsó egy hónapban végig erősen jóslóztam sztem ez segitett bár nem tágultam igazából de mikor beindult ténylegesen aszülés pikk pakk lettem 2 -újjnyi mig a többinél az egy újjnyi is nagyon lassan akart meglenni .

Kitreatás és könnyű szülést egészséges kisbabát . :)

2013. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nekem csak keményedéseim voltak fájdalom nélkül, nem tudom hogy ez jósló vagy nem jósló. 4,5 óra volt a szülésem durva része, az mondjuk piszok módon fájt, de a dokim szerint első szüléshez képest rövid idő alatt megvoltunk.
2013. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!