Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokinak meg kell mondani...

A dokinak meg kell mondani konkrétan hogy őt szeretném fogadott orvosnak? Eddig 2-szer voltam nála és nem kért pénzt. Igaz a korházba voltam ultrahangon. De ha mindíg őt hívom gondolom rájön nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem magánrendelésen voltál nála. Akkor ne is várd, hogy kérjen pénzt. Ha magánra nem mész és őt szeretnéd dokidnak akkor adj neki magadtól és mond meg neki, hogy szeretnéd ha ő lenne az orvosod és, hogy ott legyen a szülésnél. Elválal e?

39+2km

2009. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem az orvostól, hogy mi a módja annak, hogy az orvosom legyen, és együtt csináljuk végig a terhességet és a szülést, van-e rá lehetőség? Így korrekt, lehet nem tudja, hogy csak őt hívod... Adott egy időpontot és mondta, hogy mindent meg fogunk beszélni.
2009. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mondd meg neki hogy megszeretnéd kérni, hogy kisérje végig a terhességed és legyen ott a szülésnél.

Úgy is fogja mondani hogy ezentúl menj a magánrendelőjébe.

legalábbis nálam így volt, a magán rendelőbe havonta 1 alkalommal kell mennem, minden más vizsgálat a kórházban van, amiért nem kér pénzt, nem kérhet!

Minden jót

2009. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem jön rá, egy vagy neki a kismmillió kismama közül és ezt nem bántásból írom. Kérezd meg tőle, hogy vállal-e terhesgondozást és szülést, ha igen, akkor hol és van-e ennek anyagi vonzata. És ha van anyagi vonzata, amit meg is engedhetsz magadnak, akkor kérdezd meg, hogy elvállal-e. Vannak dokik, akik előre annyira telítve vannak, hogy nem vállalnak, viszont akkor tud ajánlani mást.


Az biztos, hogy SOHA ne feltételezz dolgokat, mert csalódás érhet. Inkább kérdezz rá, egyáltalán nem ciki.

2009. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hat nem,szerinted mibol jonne ra?ha magandokihoz jarsz tole is meg szoktak kerdezni hogy tud e valalni es a te kiirt idopontodban o raer e esetleg nem utazik el!
2009. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már akkor tudtam, hogy nála akarok szülni, mikor még el sem mentem hozzá. Én úgy hívtam fel, hogy terhes vagyok és szeretném, ha ő kísérné végig a terhességemet s a szülést. Elmentem hozzá és onnantól kezdve egyértelmű volt, hogy nála fogok szülni.
2009. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy kérdezzem meg?Ti hogy kértétek meg?köszi a segítséget!
2009. nov. 25. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Úgy, ahogy leírtam.
2009. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtuk. :)
2009. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!