Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajban vagyok, mert a...

Nagy bajban vagyok, mert a fogadott orvosom egyfolytában akkor megy szabadságra amikor szükségem lenne rá, és nem is tudom elérni, Már teljesen ki vagyok. Tudtok mondani nekem egy jó orvost?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem mondani egy olyan orvost aki jó, megbízható, és elérhető Budapesten. Első babás vagyok, és nem tudom mit csináljak, ráadásul a kis nyuszifül keze be van szorulva és furcsa érzésem is van.

Tudtok mondani nekem egy megbízható orvost a Szent István kórházból vagy a Kútvölgyi Klinikai Tömbből.


2009. márc. 4. 12:20
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy 32 hetes kismami vagyok :)
2009. márc. 4. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

szerintem az lenne a legjobb, ha a saját dokiddal beszélnél hogy aajáljon neked egy dokit, akiben ő is megbizik, és nyugadtan a gondjaira biz titeket, ha ő szabira megy! igy a papirjaidat, lelteidet és a terhességed ismerni fogja egy másik doki, ha a tied szabira megy! de ha nem akkor nyugodtan járhatsz a tiedhez!

és nagy a valószinűsége hogy a beajánlott doki ugyan abban a kórházban van mint a tied, és még a rendelő helye is megegyezhet!

szerintem ez a legjobb megoldás, igy biztos kezekben leszel! és ezt a te dokid is megérti, hiszen a ha ő szabira megy akkor attól neked még kell ellátás! sőt, én nem is értem hogy miért nem a te saját dokid ajánlotta fel neked ezt a megoldást!

2009. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

bocsi az lemaradt hogy, könnyű szülést, és egészséget kívánok neked is és a picinek is! és boldog babavárást erre a pár hetecskére, ami vissza van!

2009. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy most is szükségem lenne rá, de ugye most is szabin van, és nem tudom elérni. Ha elérném nem lenne gond akkor hozzá mennék szülni, de így hogy nem érem el, kicsit aggódom hogy a szülés pillanatában el fogom e érni.

Amúgy a baj, hogy elkezdődtek a joslófájások, azt se tudom mit csináljak ez korai még még el se ment a nyákdugó, és a kis nyuszifül még be se illeszkedett a helyére, szülni nem hiszem hogy menni kéne, de megnyugtató lenne egy orvossal beszélni ezügyben....

2009. márc. 4. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!