Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor költözik át a szülészet...

Mikor költözik át a szülészet Kecskeméten az Új kórházba?

Figyelt kérdés
Milyen lesz egyáltalán?Van valakinek infója?Lesznek wc-k a szobákban,baba-mama szoba több lesz?Szerintetek felmennek a szülések árai?Mennyi mostanában egy szülés az orvos és szülésznő részéről?
2013. jan. 31. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Júniusban költözik át. Csak baba-mama szobák lesznek, nekem ezt mondta a szülésznő. Dokifüggő, hogy kinél mennyi a szülés. Kihez jársz?
2013. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Júniusban,ez biztos?De jó lenne.

Horti a dokim,de még nem vagyok terhes,de tervezzük most már.

2013. jan. 31. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szülésznő mondta ezt az időpontot 4 héttel ezelőtt.


Hortinál a szülés 40000 ft. Legalábbis 4 ismerősöm nála szült, s mindannyian ennyit adtak.

Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ó,kösz!

Mostanában szültek?

2013. jan. 31. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
2 igen, a harmadik 3 éve, a negyedik 2 éve.
2013. febr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez a kérdés jelenleg engem is nagyon érdekel mert már július van és még mindig nem költöztek át. :( Én is már kismama vagyok de nem tudom még mindig hogy ott fogok e szülni vagy sem... elég kilátástalan már a helyzet. Nem értem mi akadályozza a költözést.
2014. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kiscsillag21 ***** válasza:
És itt van augusztusnak is a közepe már és még mindig nem tud senki semmit:*( remelem 4hét múlva ott leszünk már...mert nagyon komfortos kis betegszobak készültek az új részben:-) tiszta szálloda feeling:-) ha vki tud vmi infot szoljon 36hkm:-)
2014. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!