Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orvosválasztás/gátmetszés/szül...

Orvosválasztás/gátmetszés/szülés előtt álló kismamák? Többi lent, olvassátok el!

Figyelt kérdés
Gondolom el fogják távolítani, de előtte remélem még egy páran olvassátok... A fogadott orvosom, aki 70 ezerért vállalta a szülést, óriási műhibát követett el. 2 éves a kisfiam, 2 éve próbálok meg mindent, hogy helyrejöjjön a szülés előtti állapot a hüvelyizmaimban... nemtég kiderült, hogy miért nem használt semmi: az orvosom a gátmetszésnél csak a bőrt varrta össze, az izmot nem!!! Ráadásul azt mondják, valószínű a bőrvarrat is szétszakadt annak idején, így jópár centivel lettem tágabb...:(El sem tudjátok képzelni, hányféle gondot okoz ez, a szex igazán a legkevesebb, és most félmillióba kerül majd a helyreállító műtét... nagyon informáljátok le az orvost akinél szültök, és lehetőleg kerüljétek dr Palczert Miklóst!!! (Bajcsy kórház)
2013. jan. 31. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,nagyon sajnálom,nagyon szörnyű,hogy milyen orvosok vannak a magyar egészségügyben..

Nekem is volt évekkel ezelőtt egy hasonló ügyem,de az orvostársadalom összezár,nem lehet velük mit kezdeni..

Sajnos nekem engem egy doktornő majdnem megműtött egy nem létező mióma miatt..

Testvérem Németországban szült,ott ha valaki ilyen szintű hibát vétene,a saját kollégái közösítenék ki és nekik lenne égő..itt nem így működik..

Jó egészséget kívánok Neked

2013. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem távolították el :-).

Sajnálom, ami veled történt, nagyon durva, és igazad van az orvostársadalom összezár. Az én esetemben egy nőgyógyász két lukat kevert össze. Senki nem akart beszélni aműhibáról, mert elvileg nem is az, eg yilyen szintű tévedés, de amikor kiderült, hogy magamtól is rájöttem, hogy mit is írtak a záróra, akkor már a többi orvos, mind rámutogatott, és egy nőgyógyász kollégája egyből megmondta a nevét is. Persze a doki, amikor személyesen rákérdeztem, hogy pontosan mit is csinált, akkor jött mindenféle zagyva szöveggel, hogy amikor egy "team" műt és történik valami, akkor nincs felelős...bruhaha. Sok sikert, hogy helyreállítson valaki, aki legalább szakember.

2013. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ereje,el se akarom hinni,hogy ilyen történhetett!Ez rettenetes a doki elcseszi te meg még plusszba fizess,hogy élhetöbbé tedd a hétköznapjaid!Teljesen kiakasztó!Az ilyen béna dokinak meg a torkát kéne elvágni aztán meg csak a bőrt összevarrni oszt menny paraszt,már elnézést a kirohanásomért! Egy 37 hetes kismama.
2013. febr. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És hogy derült ki hogy csak a bőrt varrta össze? Vagy milyen tüneteid voltak/vannak?

Egyébként szerintem ez akkora műhiba, hogy nem tudom elképzelni, hogy ne hoznák helyre TB-re. Még ha össze is tart az orvosi társadalom meg satöbbi,ez nem egy mellnagyobbító műtét..Gyakorlatilag akkor alig tartja valami a belső szerveidet. Jobbulást és ha van lehetőséged írj, hogy mi lett a vége!

2013. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most vettem észre au utolsót, bocsi h csak most válaszolok. Tünetek pl. nehezen tudok mindent visszatartani, legyen kis v nagydolog, nem tudok tampont használni mert kiesik, a szex meg... hát egy ököl belém férne, gondolhatjátok:) Azóta 2 sztk-s orvosnál voltam, mert magánban nem engedhetem meg magamnak az árát. És legnagyobb döbbenetemre mindkét orvos azt mondta, hogy nem javasolja, illetve nem csinálja meg, mégpedig nem azért, mert nincs gond, hanem mert szerintük túl fiatal vagyok (25 évesen, és hadd tegyem hozzá hogy ez nem a kortól hanem elrontott gátmetszéstől alakult ki), és ha még szülök egy gyereket akkor újra meg kellene csinálni. Na ilyen helyzetben mit lehet tenni...
2013. máj. 1. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!