Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kell e félnem a hidegfronttól?...

Kell e félnem a hidegfronttól? 35 hetes vagyok, baba feje beilleszkedve, hasam nagyon lent van, nyákdugó másfél hete távozott. Tényleg beindulhat a szülés hidegfront hatására?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Beindulhat, de csak azoknál akiknek már csak egy kis löket kell. Amiket leírtál, azok alapján nem kizárt. Feküdj, szedj magnéziumot, és hátha nem lesz baj. Elvileg még bírhatod talán 1 hétig. De ha beindul a szülés már akkor is minden rendben lenne, már fejlettek ilyenkor, de lehet egy kicsit még inkubátorba kerül. Ne aggódj! Így vagy úgy minden rendben lesz!

Egy szintén 35 hetes kismami

2009. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató volt:)
2009. szept. 4. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha tényleg be is indul, a babád már kész kisember, nem lesz semmi baja!

Én amúgy 35 hetesen hagytam el a nyákdugót, babó szintén illeszkedve volt, mindenórásnak tartott az összes doki - de csak 2 hét múlva született meg a lánykánk.

De tényleg hidegfront volt + telihold, mikor megindult

2009. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm most szült meg pár órája! :) 35 hét 5 napra. 2800 gramm a legényke de tündéri :) és nem került koraszülött osztályra, viszont könnyű volt megszülni, merthogy pici volt :)

Jó egészséget neked!

2009. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok! És sok boldogságot a babához:)
2009. szept. 4. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is 35 hetes vagyok,és éppen ettől félek kicsit én is...

Ne haragudj,hogy belekontárkodom a kérdésedbe,de megkérdezném:milyen az,amikor távozik a nyákdugó,ahogyan itt írták/írtátok?Hogy néz ki,milyen érzés,egyszerre,vagy pedig fokozatosan...?Köszi a segítséget:-D


A kérdezőnek,és mindenki másnak Boldog Babavárást!

2009. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor távozott a nyákdugóm a derekam fájt egy kicsit, olyan mensiszerű érzés volt, de nem is foglalkoztam vele mert épp vásároltam. Amikor kiszálltam a kocsiból akkor éreztem hogy valami kifolyt ott lent, pedig még tisztaságim is volt. Hát elég gusztustalan dolog ez a nyákdugó:) Véres barnás nyálkás valami volt, és nekem egyszerre ki is lökődött mind, azért ázott át a bugyim is. Aznap még kicsit barnás folyásom volt, de másnapra mintha semmi sem történt volna.
2009. szept. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!