Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet azt átvészelni,...

Hogyan lehet azt átvészelni, ha szülés előtt egy-másfél hónappal be akarnak fektetni a kórházba, itthon viszont két éves gyermeket kellene ellátnom?

Figyelt kérdés
Félek, hogy megviseli nagyon a gyerekemet, nomeg apa sem bírná, mégha a mama itt is van folyamatosan. Ki, hogy oldotta meg?
2008. okt. 6. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is akartak, de mérlegeltem, és itthon maradtam. Végül a 39. hétre született meg a pici. Ez attól függ mi a baj. Mért akarnak befektetni?

Mert 1 hónappal előbb már ha megszületik se baj (nekem a nagy, 36. héten jött).

Azt is megteheted, hogy két hétre bemész, és utána kint vagy megint. Tehát csak a 36. hétig mész be. De ez tényleg attól függ, mi a baj.


Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én toxémiával kerültem be, magas vérnyomás stb, és marhára elegm volt.Mivel közel voltam a 40, héthez nem cirkuszoltam de tuti hazajöttem volna.Attól függ mi a baj.Ha csak egy vérnyomásmérő kell akkor otthon is tudsz feküdni plusz minden napi 4-5ször mérni a vérnyomásod meg gyógyszert szedni.A vizeletet is tudod minden nap nézni ha a védőnővel beszélsz, vagy mondjuk a párod minden reggel beviszi a kórházba ha éppen meg tudja oldani mert épp útbaesik.Meg kell beszélni a dolival, de azért legyen ott veled vki mindig segytségnek, mert bármiko ugrani kell, és persze ez ágynyugalomról szól.A kórház csak ebben több, hogy ott biztosan pihensz.Én 1 héten keresztül csak ettem és aludtam, mint akit agyonvertek.Valószínüleg a gyógyszerek miatt volt.
2008. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos az első gyermekemet toxémiával szültem 34. hétre. A mostani terhességemmel is most kezdem a 34. hetet és megint kezd rosszabb lenni a vérnyomásom. Gyógyszert szedek, de igazából csak a fekvés segít, amit két éves gyerkőcöm mellett nem tudok megtenni sűrűn. Azt hiszem ennek kórház lesz a vége rövid időn belül...

2008. okt. 15. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a fekvés miatt akarnak beküldeni, akkor elkerülheted. Mivel ha kórházba kell menned, úgyis kell valaki aki vigyáz rá, így is jöhetne ugyaz a személy. Így otthon tudnál feküdni, és mindenkinek könnyebb lenne a nehéz...


Judy

2008. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!