Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki köztetek, akinek...

Volt valaki köztetek, akinek szétszakadt egy varrata, vagy nem forrt össze rendesen?

Figyelt kérdés
Két hete szültem, harmadik napon szedtek varratot, majd kiderült, hogy két öltésnyi helyen, pont a hüvelynyílás alatt, nem forrt össze. Az orvos nem varrt újra, múlt hét kedden hívott vissza, akkor megnézett, még magától nem javult, holnap kell újra visszamenni, hogy megnézzen. Érdekelne, hogy jártatok e már így, ha igen újra varrtak, vagy hagyták gyógyulni? Mennyi volt a gyógyulási idő s mivel kezeltétek?
2013. febr. 4. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőnél szétnyílt picit,eléggé aggódtam,de aztán begyógyult magától.A szervezet azért próbálja visszaállítani az eredeti állapotot,csak nem marad lyuk olyan helyen is,ahol nem kell. :)
2013. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, nekem is szétnyílt és ijesztgettek a dokik, hogy fel kell nyitni...de összeforrt. Annyit olvasgattam én is a neten, hogy mégis mire számítsak, mennyire gyakori stb. Sok infót nem találtam, de nyugiii, javulni fog és elmúlni..
2013. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a barom doki nem vágott időben ,de persze ő azt mondta hogy akkor nyomtam mikor nem kellett volna !!

Meg az idiótája álmos volt mert hajnalban szültem 3 kor mentünk be és fél 6 ra lett meg a baba!!

3600 gr volt azért az nem kicsi és biztos azért !

És mikor hazamentem észrevettem hogy pont a hüvelybemenetnél valahogy rosszul csípte össze és soáig váladékozott is, de most már nem veszem észre 6 hós a lánykám!

Az időjárásváltozásnál érzem hogy feszít, egyéb panaszom nincs

2013. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi sokáig
2013. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott neked a dokid? Én 6 hónapja szültem, jövő héten megyek egy másik dokihoz, hogy nézzen meg, mert nekem még most sem tökéletes, van hogy fáj is... Nekem másfél centin nyílt szét. Van erre valami krém? Kérlek írd meg, hogy veled mi volt! Köszönöm!
2013. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem a másfél centi sok. Kaptam 1 határidőt, hogy addigra forrjon össze és szerencsémre összeforrt. Ha meg csak a fájdalmad lenne, egyik ismerősömnek 1 évig fájt. Lehet 1 varrat nyom belülről, nem foszlott szét?
2013. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Octenisept és aloavera frist segített, nem kellett újra varrni szépen helyre jött, bár sex közben még fáj, de az többen mondták hogy jó ideig még fog is, olyannak is akinek rendesen gyógyult
2013. máj. 20. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltam orvosnál, összevarrja kívülről újra, szerencsére belül nem kell. Érzékeny már arra is, ha a bugyi hozzáér... Utána majd használom ezt az aloe vera sprét.
2013. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!