Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beavatkozás mentes orvost...

Beavatkozás mentes orvost keresek, lehetőleg az Istvánban. Kihez érdemes menni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen a beavatkozás mentes orvos? Szüléskor csak néz, de nem csinál semmit?
2013. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,pontosan.

Feleslegesen nem vág gátat,nem szabja meg a kismamának,hogy vajúdjon,szüljön.Nem visz császárra,mert vége a munkaidejének stb

2013. febr. 7. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az Istvánban szültem, fogadott orvosom volt: Dr. Deák Mihály, szülésznőt nem fogadtam. Az épp ügyeletes szülésznőhöz kerültem, aki elmondta, hogy az első szülő nőknél mindig gátat vágnak. Ezt nem lehet megúszni, viszont én semmit nem éreztem belőle, se a vágásnál, se a varrásnál. A kérdésedből arra következtetek, hogy te is szeretnél orvost fogadni, ha így van, akkor az orvos a nap bármely szakaszában a rendelkezésedre fog állni, amikor beindul a szülésed. Az én dokim hajnali fél 1kor jött be és 3/4 3ig el sem mozdult mellőlem, míg meg nem született a baba, aztán még fél órán át mellettem volt, varrt, vizsgált. Lelkiismeretes volt. A császárról meg hallani sem akart, pedig volt olyan pont a vajúdás alatt, amikor már könyörögtem neki, h toljon a műtőbe. Remélem tudtam segíteni a válaszommal.

16 hós kisfiú anyukája

2013. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szültem már egyet,gátvédelemmel így határozottan mondom,hogy meg lehet úszni!!

Amúgy köszönöm!

2013. febr. 7. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr. Kassai Enikő
2013. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Istvánban tudtommal minden orvos és szülésznő ilyen. A háborítatla szülést támogatják. Én is ott szültem, ügyeletesnél. Nem volt sem beöntés, sem borotválás, sem gátmetszés stb. Igaz repedtem, de erről nagyon nem tehettek.
2013. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sajnos,van egy elég rossz tapasztalatom egy Istvános orvossal,azért keresnék mást..

2013. febr. 9. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam Dr. Siklós Nóra volt az ügyeletes doki, elégedett voltam vele.
2013. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!