Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórházban érdemes a...

Győri kórházban érdemes a fogadott orvos mellé szülésznőt is felfogadni?

Figyelt kérdés
Nekem azért lenne ez fontos, mert apa nem lesz ott, így végig egyedül lennék..

2013. jan. 20. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia nekünk volt mind a kettő nagyon jó volt, az első kettőnél ugyanaz volt a szülésznőnk, a harmadiknál lett másik

érdemes a dokit megkérdezni hgoy ki ajánl hogy ő kivel szeret együtt dolgozni és az kérjétek meg

2013. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem nem volt fogadott szülésznőm, de Németh Bertalanné Szilvia előtt le a kalappal, ő volt ügyeletben, amikor én szültem! Ezer köszönet neki, innen is. A legtöbbet a szülésznő foglalkozik veled, az orvos kevesebbet van ott, csak amikor megszületik a bébi.
2013. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott egyik gyermekemnél (2) sem,nagyon jól bántak velem.a 2.-nál eelég sokat voltam bent,ott vajjudtam nem a szülőszoba előtt,több szülés lement közbe de nagyon rendesek voltak mindenkivel.Szerintem ha fogadsz akkor úgy ahogy az első írta-akit az orvosod ajánl,de szerintem nem szükséges.Sajnos én elfelejtettem a nevét a szülésznőnek aki velem volt,de egy angyal volt,pedig végigordítottam a végét :(
2013. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott szülésznőm, sem dokim, de annyira nagyon rendesek voltak, le a kalappal előttük. Több barátnőm is szült mostanában és mindenki csak jókat mondott. Könnyű szülést kívánok!
2013. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt orvosom és szülésznőm is, az orvos épp szabin volt mikor szültem, úgyhogy nem bántam meg hogy fogadtam szülésznőt is, bár ő akkor nem dolgozott, azért a vajúdás közepefelé bejött, és sokat volt mellettem. bár akkor sok szülés volt, besegített a kolléganőknek is. az épp ott lévő orvos csak ritkán nézett rám, de amikor ott volt,akkor nagyon rendes, emberséges volt. Azt hallottam eddig én is, hogy akinek nem volt szülésznője, annak is éppúgy segített az ott lévő szülésznő, mintha fogadott lett volna... szóval ha az anyagiak engedik szerintem fogadj, de egyébként nem szükséges, mert úgy is rendesek.
2013. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem voltam megelégedve a szülésznővel. Pont műszakváltáskor érkeztem, így egy nagyon kedves, aranyos fiatal leányzó adott át egy idősebb kolléganőjének. Nem jártam jól. A fogadott orvosommal viszont maximálisan elégedett voltam.

Ha nem apás szülés lesz, én fogadnék szülésznőt. Meg egyébként is. Az orvosodat kérdezd, hogy kit ajánl.

2013. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
látom, már régi a kérdés, de én is megírnám a tapasztalatom, hátha érdekel valakit (én is rákerestem, mert jön a kistesó). augusztusban szültem, egyáltalán nem voltam megelégedve a szülésznőkkel - kettő is rámnézett időnként. ilyeneket mondtak pl., hogy "anyukája nem mondta el önnek, hogy ez fájni fog?" - mert kb. 15 óra vajódás után harmadszor is kértem fájdalomcsillapítót - de továbbra sem kaptam! második gyermekem is ott fogom szülni, nem szívesen, de Tatabányától mindenki óva int, mondván, ott még rosszabb! szóval, én most inkább szülésznőt fogok fogadni, orvost nem biztos.
2016. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*vajúdás

bocsi :)

2016. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!