Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés "indító" praktikákat...

Szülés "indító" praktikákat mikor érdemes elkezdeni? Hanyadik héttől?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom hogy majd a baba tudja mikor akar kijönni...stb.Első babámat túlhordam 41. héten indítással 2 nap alatt szültem meg.Nem szeretném még egyszer ezt átélni.Csak annyit szeretnék hogy " magától" induljon meg és ne zselével meg oxitocinnal.Szóval Málnalevél tea mikortól és hogyan kell elkészíteni és mennyit kell belőle inni?Homeopátiás bogyó melyik és mikortól mennyit?Valami ötlet ami még segíthet?Hátha nem kéne megint indítani....
2013. febr. 3. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel 37. héttől érett a baba, ezért én előbb nem mertem volna. Nah, de utána, én ittam a málnalevél teát minden este egy fél litert, ittam tonikot is, de nem volt hatása. Végül indítottak :(

Úgyhogy a homeóssal próbálkozz inkább szerintem, az hátha jobban használ :)


Könnyű (indításmentes) szülést! :)

2013. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bábakoktél, szigorúan a betöltött terminuson túl, orvos engedélyével! A múltkor itt az egyik kismamának beindult a szülése a második adagtól! :)
2013. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy betöltött terminuson túl lehet próbálkozni azzal, amivel "jól esik", de igazán nem számít, mert ha a baba még maradni akar, akkor a bábakoktél se mozdítja ki. Ezt magam is próbáltam, erős rendszertelen fájásokat csinálj jó pár órára (no meg persze a hasmenést), a többi praktika csak sokkal gyengébb fájásokat, vagy semmit.


Én az első két gyerekemet a 38-on szültem, és azt hittem, én ilyen "korán szülős" vagyok, aztán a harmadik csak nem akart kibújni, 41+6-on a kórházban spontán beindult (mondjuk engem megfigyeléssel hagytak várni szerencsére).


Szóval ezt csak azért írom le, hogy semmi garancia nincs,hogy a második bent trónol majd olyan sokáig. :o)

2013. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!