Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek jól teszem, vagy...

Szerintetek jól teszem, vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.Teherbe estem az abortuszon egy pillanatig nem gondolkodtam.Nos szeretném megtuni hogy it mot gondoltok.

Felelőtlenség 17 évesen vagy nem.És, hogy ti mit tettetek volna a szüleim helyébe mit tanácsolnátok.


2013. febr. 9. 08:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Anyagi helyzet,barát?
2013. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Ismerek 16 évesen anyává vált nőt, akinek azóta már egész illemtudó kisiskolás gyermeke van. És ismerek 20 évesen anyává váltat - csak hogy a mostanában fiatalnak számító eseteket mondjam - akinek bőven akad gondja saját magával. Ő nem szülőként, hanem gyerekként áll a neveléshez. Szóval, te milyen ember vagy? Milyen szülő akarsz lenni? Apjával együtt akarod a gyereket nevelni?
2013. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
2-es vagyok. A második anyuka 18 évesen esett teherbe. De most 20, és várja a másodikat.
2013. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az apa mellettem áll, anyagi keresete is van.Nem lenne gondunk mert a szüleim és nagyszüleim támogatnak.a gyerek nevelésben van tapasztalatom.Szeretnék mindent megadni a babának és jó aanya lenni majd.Nem lenne az, hogy jajj van egy jó buli valaki vigyázzon már a gyerekemre.Nem járok buliba.
2013. febr. 9. 08:33
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Akkor miért kérdés egyáltalán?
2013. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát, hogy mit gondolnak mások felelőtlenség e?
2013. febr. 9. 08:35
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindegy? En személy szerint azt gondolom, hogy igen, felelőtlenség, gyerek fejjel semmi végzettséggel, munka nelkul szülni csak az apadra alapozva. Mondom ezt ugy, hogy 38 eves vagyok, 10 eves gyerekem van, akit egyedül nevelek, mert az apuka meggondolta magat a terhesseg közepén. De en nem vagyok te.
2013. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most szólunk, hogy mivel anya leszel, brutálisan meg kell szűrnöd, kinek a véleménye érdekel. Ugyanis még a felnőtt nőket is úton-útfélen okítja az orvos, a védőnő, az összes családtag, és bármely idegen ember, aki fél pillanatra is találkozott veletek. Erre kell felkészülnöd, és nagyon kemény lesz ez a része neked, mert kamaszként a legfontosabb a külvilág véleménye, és a megfelelni akarás.
2013. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy nem jóötlet 17 évesen....de nem fogom se elvetetni se örökbeadni!
2013. febr. 9. 08:44
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha mar dontottel, nem mindegy hogy kinek mi a véleménye???
2013. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!