Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülnél úgy, hogy az elsőszülö...

Szülnél úgy, hogy az elsőszülött gyereked is jelen lenne testvére megszületésénél?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2013. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Soha, ez nem gyereknek való, amúgy sem szeretném hogy az én kislányom vért lásson vagy engem szenvedni meg ez a sok idő se neki való. Maradjon a nagyiéknál és ha kint a baba indulhatnak ők is testvér látógatoba. Addig szerintem teljesen hülyeség ez lehet egy "rosz" élmény is a gyermeknek. Ott ordítanak sűrögnek sorognak az orvosok és ha baj történik szűlés közben ne adja isten ?! A gyermek végig nézi ? Ha műteni kell az lesz a vége, és nagy tárgyalások vannak. Ááááááá isten mencs oda gyerek, be se engedném a kórház helyébe.
2013. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Soha!
2013. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
NEM! Beteg dolog lenne ennek kitenni egy gyereket!
2013. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem. Nem érezném úgy, hogy ez neki való látvány, és magam sem tudnék lazítani, ha azon izgulnék, neki mennyire sokkoló anyát szenvedni látni. Ha megszületett, akár utána egy fél órával már bejöhetne, de nem engedném, hogy végignézze.
2013. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha mire odaér a taxi-nagyi, addigra a kicsi megvan. Amúgy nem. Nem biztos, hogy azt értené meg, ami történik az anyukájával.

Mondjuk a második szülésem nem nagyon rázta volna meg, a kitolást meg, elküldtem volna kakaóért. De akkor se gyereknek való, mégha az anya szépen tud vajúdni a kitolás se eget rengető.

2013. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ha ő 17 éves nő lenne már, és szoros, anyai - baráti kapcsolat lenne köztünk, akkor TALÁN

de gondolom nem erre gondolt a kérdező

2013. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért 17 éves nőnek nem kel lenni, de 12 év fölött ha el mondom neki mi lesz ott és azt mondja oké akkor jöjön be persze ha én azt szeretném. Mert én a férjemet hivnám.
2013. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna soha,hogy esetleg őt vigyem be magammal.Kivéve ha már 20 éves a lányom és szülnék még egyet és persze ha szeretne....
2013. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!