Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci Semmelweisben...

A miskolci Semmelweisben érdemes szülésznőt fogadni, vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a szülésznők mind aranyosak. Ezért tettem fel a kérdést. Tényleg így van?
2013. febr. 13. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom lehet-e, de mikor én szültem ott, 2 nagyon paraszt szülésznőt fogtam ki, tehát nem mind aranyos!!!

Szerencsére épp váltás volt, így a kitoláskor már egy rendes nő volt ott.

2013. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, sokan fogadnak. En elgondolkodtam rajta, de megsem fogadtam. Sztem eleg az orvos, anyagilag is...


De ha erdekel, akkor leirom, hogy en kb. 6 szulesznovel talalkoztam a nagy napon. Egy idos holgy nagyon kedves volt, Adel kicsit nyers volt. Aniko, o a fejes. :) Csillakkal voltam a legjobban megelegedve.

Kerdezd meg az orvosod, hogy kit ajanl, ha tenyleg szeretnel. (amugy hallottam olyat, h mivel 2 van szolgalatban, az egyik normalis volt, a masik nem. Es a normalisat megkerdeztek ott az agyon, hogy megoldhato-e, hogy -csak- o jojjon be hozza gyakrabban.


Tetszik?

2013. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Ez az Adél borzasztó lehet.

Eddig még jót nem hallottam róla. :)

2013. febr. 14. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Hehe, hat akkor szolj a gyerkocodnek, hogy ugy idozitsen, amikor o nincs ott. ;)

ki az orvosod?

2013. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!