Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fertőzés vagy ez előfordul? 3...

Fertőzés vagy ez előfordul? 3 hete szültem. Szüléskor megkatétereztek 2-szer is.

Figyelt kérdés
Kb 1 hete a pisilések kb felénél olyan fura fájdalomszerű érzés van a nem is tudom hol. A húgycsövemben az elején. Összeszedtem valamit vagy ez elmúlik? Menjek dokihoz vele?

2013. febr. 15. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Én nem mentem vele dokihoz, elkezdtem szedni a tőzegáfonya kapszulát. Már sokkal jobb. Nem tudom, hogy az idő múlásától, vagy a kapszulától...
2013. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza, lehet fertőzés, akkor kezelni kell, mert csak rosszabb lesz.
2013. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez volt a gondom még három hét után is. Mindenképp menj el orvoshoz mert fertőzés volt nekem is amiből gyulladás lett és azt mondták, hogy ha nincs kezelve antibiotikummal akkor vesemedence gyulladás is lehet a vége. Nekem adtak olyan gyógyszert ami mellett lehet szoptatni is. Jobbulást kívánok :-)

2013. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. febr. 16. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!