Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szólnál hozzá hogyha a...

Mit szólnál hozzá hogyha a férjed miközben te épp szülsz ő otthon békésen szunyálna?

Figyelt kérdés

tegyük fel te vajúdsz,igaz hazaküldted mert elhúzódik a szülésed meg nem akarod hogy ott virrasszon mert másnap neki melóznia kell,hazaküldöd hogy aludjon majd bejön másnap ha meglesz a baba,de ő nem hazamegy hanem a haverokhoz előre örülni..

ha egy férj ott akar maradni mindenáron a felesége mellett akkor nincs az az ember aki erről le tudná beszélni nem?

szóval nem is akart ott maradni a férj inkább hazament aludni vagy akárhová..



2013. febr. 16. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Most akkor aludni ment, vagy bulizni? Na mindegy.

A férfiak nem bonyolítják ennyire a dolgokat, mint mi nők. Ha azt mondtad neki, hogy szeretnéd, ha nem lenne ott, akkor Ő nem gondolta, hogy pont az ellenkezőjét akarod. Ennyi.

2013. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Most hazaküldted vagy nem? Ha igen ne hisztizz.
2013. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

de ha tudtam volna hogy a haverjához megy nem haza akkor mondtam volna neki hogy maradjon inkább,

inkább velem legyen mint mással,ez utólag derült ki hogy nem haza ment,

2013. febr. 16. 22:20
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
3 gyereket szültem, de nem is akartam, hogy a férjem ott legyen! Csak zavart volna. Azért van ott az orvos, szülésznő, hogy segítsen, ha kell. Semmi szükség ott egy férjre. Csak ma hiszik ezt a nők.
2013. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nem kompletten a szülésre gondoltam

csak míg vajúdik a nő,azt is úgy hogy EDA mellett szóval nincsenek fájdalmak csak várni kell a tágulásra.

ülnek és beszélgetnek,itt az a baj hogy azért küldtem el mert láttam hogy álmos,gondoltam menjen..errefel a haverjaihoz ment ,engem ez zavar csak,.

persze gondolom nem akart maradni ennyi.

na bocsi kicsit felhúzott ez a dolog azért írtam ki a kérdést :(

2013. febr. 16. 22:23
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
na engem most lehet lepontozni,de teljesen egyet értek a kérdezővel!bizony nekem is zokon esett volna ha a páromat haza kűldöm pihenni szülés alatt mert másnap neki meló van és ő meg sunyi módon elmegy a haverhoz banzájozni.azért ezt már ne...
2013. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk az történt, hogy éjszaka kellős közepén folyt el a magzatvíz, 5 héttel a kiírt dátum előtt. A szülőszobára nem engedték be, kint kellett (volna) várakoznia, ezért én is hazaküldtem azzal, hogy ha lesz "valami", akkor majd telefonálok.

Ő valóban HAZA ment és nem a haverokhoz, és teljesen normálisnak tartottam hogy nem erősködött hogy kint várjon hosszú órákon keresztül- az erejére és a frissességére később úgyis nagy szükség volt:)

Mondjuk én eléggé praktikus gondolkodású vagyok, nyilván más ezt másképp fogja fel.


Amit te írtál, hát... ismerni kellene a párt.

Ha nem is aludni ment haza, hanem haverozni, abban sem látok eleve rosszat: van olyan ember, akinek ilyen "erősítésre" van szüksége stresszhelyzetben.

Persze ha arról van szó hogy csak a "zöld lámpára várt" hogy végre mehessen dorbézolni, az megint más szitu.

2013. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem tök mindegy, hogy hova megy.

Én sem járkálni nem tudnék a szülőszoba előtt, sem otthon lenni, így sanszos, hogy én is innék valahol valakivel. Nem buliznék, de valamivel le kell vezetni a feszültséget.

2013. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm szépen

tökéletes volt amit leírtál pont így gondoltam !!!!!!!!!!

2013. febr. 16. 22:29
 10/23 A kérdező kommentje:

utolsó előtti bocsánat :)

de azért köszi mindenkinek.

hát ő pont nem az a fajta akinek le kell vezetnie a feszkót

2013. febr. 16. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!